Zasugeruj Netflixowi swoje oczekiwania

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.6]

netflix-logo-red_whteNetflix udostępnił niedawno formularz, w którym jego klienci mogą podać trzy sugestie tytułów filmów i seriali jakie by chcieli obejrzeć.

Wystarczy wejść na stronę https://help.netflix.com/titlesuggestion i zostawić swoje sugestie – trzeba być zalogowanym.

netflix-suggestions

 

KOMENTARZE:

23 myśli nt. „Zasugeruj Netflixowi swoje oczekiwania

 1. Ja zaproponowałem Mad Men, American Horror Story i Gilmore Girls, ale faktycznie kilka seriali komediowych by nie zaszkodziło. Jeszcze Walking Dead, Downton Abbey, Z Archiwum X, Ally McBeal, Gotowe na wszystko, można by jeszcze trochę powymieniać.

 2. 1. Mr Robot – gdzieś to w Polsce leci?
  2. The Killing – przejęli ten serial wiec cholera mogliby to dodać
  3. TWD – nawet TVP to pokazuje…
  4. Fargo
  5. Preacher – też go w Polszy nie pokazuje chyba nikt

 3. Netflix super sprawa. Jest tylko jedno ale. Sposób pobierania opłat. Moja umowa z bankiem zakazuje podawania komukolwiek danych wrażliwych karty kredytowej/debetowej. Poza tym nikt przy zdrowych zmysłach tego nie robi.
  Proponuję : wprowadzić opłaty z PayPala (wiem że są) – ale połączone tylko z kontem a nie z podpiętą karta. Netflix wtedy może sobie pobierać pieniądze z konta, na którym zawsze będę miał jakąś bezpieczną kwotę.
  Proste jak drut.

  • otóż to, albo w Netflix nie myślą, albo żyłują. Chce oglądać akcję a nie skupiać się na czytaniu. Filmy np. takie jak Pacyfik Rim dadzą w systemie 2.1 toż to po prostu pajacowanie albo chamstwo.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...