🍂 Październikowe premiery w ofercie Netflix Polska – lista tytułów 🍂

Facebooktwitter

Netflix

Otrzymaliśmy od Netflix Polska informacje dotyczące premier filmowych i serialowych w ofercie na miesiąc październik 2020. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Odchodzi wrzesień, przychodzi jesień! A z nią… W połowie miesiąca spotkamy się na sali rozpraw, gdzie będziemy świadkami Procesu Siódemki z Chicago (w gwiazdorskiej obsadzie m.in. Sacha Baron Cohen i Eddie Redmayne). W październiku nie zabraknie też polskiego akcentu w postaci Marcina Dorocińskiego w serialu Gambit królowej. Znajdzie się również coś dla najmłodszych – Wyprawa na księżyc, czyli animowany musical o spełnianiu marzeń.

Z jesienią na Netflix pojawią się też produkcje docenione przez krytyków: zdobywca 11 Orłów, 9 Złotych Lwów i nominowany do Oscara głośny film Boże Ciało Jana Komasy, zwycięzca trzech nagród Akademii – Chwała i dwukrotnie nominowana do Oscara Maria, królowa Szkotów.

Ale październik to także Halloween! Czy tak jak Rebece duchy przeszłości nie dadzą Wam spokoju? Czy obleci Was strach przed AnnabelleA może obejrzycie Nawiedzony dwór w Bly – kolejną część antologii od twórcy Nawiedzonego domu na wzgórzu?

Netflix

Netflix

Informacje o serwisie Netflix
Netflix
to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 193 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.

COPYRIGHT © NETFLIX, INC. AND IT’S AFFILIATES, 2019. ALL RIGHTS RESERVED.

**DATES AND TITLES ARE SUBJECT TO CHANGE**

 

Zapowiedzi nowości na Netflix Polska w październiku 2020

 


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner