Netflix Polska: Informacje o obsadzie 3. sezonu serialu “Stranger Things”

Facebooktwitter

netflix-Stranger-Things-2-bg-1
Netflix ujawnił dziś pierwsze informacje na temat obsady trzeciego sezonu Stranger Things!

W serialu pojawi się nowa twarz, a jedna z drugoplanowych postaci, która skradła serca widzów w poprzednim sezonie, wychodzi na pierwszy plan!

Priah Ferguson powraca jako Erika Sinclair, a jej rola w tym sezonie znacząco się rozwinie.

Priah_Ferguson_Headshot (1) (1)-1

[ERICA] – Mała dziewczynka z wielkim tupetem. Młodsza siostra Lucasa powraca wraz z całą armią swoich przyjaciół. Erica nie będzie już tylko beczynnie siedzeć z boku – podejmie się niebezpiecznej misji ocalenia Hawkins przed nowym, nieznanym zagrożeniem.

Bio: Priah Ferguson to amerykańska aktorka urodzona w Atlancie w stanie Georgia. Swoją karierę rozpoczęła już w wieku 4 lat. Występowała w krótkich spektaklach w lokalnych teatrach i niedługo póżniej została zwerbowana przez agencję aktorską People Store z Atlanty. Jej pierwszym większym sukcesem był występ w nagradzanym serialu Donalda Glovera dla stacji FX – Atlanta. Póżniej wystąpiła w Mercy Street oraz w show Daytime Divas u boku Tichiny Arnold. Przełomowym momentem jej kariery była rola Eriki Sinclair w  Stranger Things.  Jako butna siostra Lucasa skradła uwagę widzów drugiego sezonu serialu. Oprócz ról na małym ekranie ma na swoim koncie także udział w wielu filmach krótkometrażowych i serialach internetowych. Pasję do aktorstwa odkryła dzięki filmom Crooklyn Moje córki. Priah jest również zaangażowana w działalność swojej lokalnej społeczności, gdzie od 2 lat jest dziecięcym rzecznikiem organizacji United Way of Greater Atlanta.

Maya Thurman-Hawke pojawi się w roli Robin

Maya_Hawke_Headshot (2)-1

[ROBIN] Robin ma alternatywny styl i jest równie bystra, co zabawna. Znudzona swoją przyziemną pracą szuka nowych wrażeń… i dostaje ich aż nadmiar, kiedy odkrywa mroczne sekrety Hawkins.

Bio: Maya Thurman-Hawke zagrała niedawno główną rolę w serialu BBC i Masterpiece Little women – adaptacji klasycznej powieści Louisy May Alcot. Gra w niej u boku Angeli Lansbury, Emily Watson i Michaela Gambona. Była to jej pierwsza rola w zawodowej karierze aktorskiej. Maya kończy również zdjęcia do amatorskiego filmu LADYWORLD w reżyserii Amandy Kramer. Niedługo zagra główną rolę w nowym filmie Myny Josepha – CHARLOTTE XVI.

O serialu Stranger Things
Twórcami Stranger Things są bracia Duffer.  Producentami wykonawczymi są The Duffer Brothers, Shawn Levy oraz Dan Cohen z 21 Laps i Iain Paterson.


Stranger Things (2016)
Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Stranger Things | W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce mieszkańcy odkrywają tajemnicę sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych i małej dziwnej dziewczynki. serial, sezon 1-2 – 16+ – 8,47/10 UHD/4K/HDR/Dolby Vision – polskie napisy i lektor

W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce mieszkańcy odkrywają tajemnicę sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych i małej dziwnej dziewczynki.

W rolach głównych: Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: The Duffer Brothers

Ten serial stanowi hołd dla „E.T.”, ekranizacji powieści Stephena Kinga oraz innych klasyków horroru i SF z lat 80.

Sezon 1: Dziwne rzeczy dzieją się w Hawkins w stanie Indiana — znika młody chłopak, a pojawia się dziewczynka o niesamowitych mocach.

Sezon 2: Minął prawie rok od dziwnego zniknięcia Willa. Jednak życie w Hawkins wcale nie wróciło do normy.


Czytaj również:

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 2 (02.03.2018)

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska (02.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner