Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 2 (02.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-Ravenous-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś również swoją premierę w ofercie ma nowy film:

Ravenous / Wygłodniali (2017) – film – 1g43m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor

W tym thrillerze waleczna grupa ocalałych łączy siły, by uciec przed hordą nieumarłych, która opanowała małe miasteczko w prowincji Quebec.

W rolach głównych: Marc-André Grondin, Monia Chokri, Charlotte St-Martin
Gatunki: Horrory
Reżyser: Robin Aubert

Grupka ocalałych w kanadyjskim miasteczku podejmuje desperacką próbę ucieczki przed swoimi sąsiadami i przyjaciółmi, których tajemniczy wirus zmienił w potworne zombie.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty zostały dziś usunięte filmy:

Manhole / Właz (2014)
film – 1g40m – 6/10 – polskie napisy

Seryjny morderca porywa dziewczynkę — świadka jego przestępstwa — i ucieka do kryjówki w kanałach. Siostra porwanej zakrada się do kryjówki i dziewczyny planują ucieczkę.

Queen of the Night / Królowa nocy (2013)
film – 1g53m – 6,06/10 – polskie napisy

Ciapowaty Young-soo ma idealną żonę — uroczą i utalentowaną Hee-joo. Ciekawie robi się, gdy na światło dzienne zaczynają wychodzić kolejne fakty z jej przeszłości.

Tazza: The Hidden Card / Kanciarz: Ukryta karta (2014)
film – 2g26m – 6,82/10 – polskie napisy

Dae-gil to urodzony hazardzista. Gdy jednak wkracza do seulskiego światka poważnych graczy, zostaje oszukany, zadłuża się u gangstera i musi uciekać.


Czytaj również:

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 1 (02.03.2018)

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cz. 5 (01.03.2018)


 

KOMENTARZE:

5 komentarzy do “Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 2 (02.03.2018)

  • 02.03.2018 o 15:34
    Bezpośredni odnośnik

    Z takich nowości to jest również dubbling do 8 sezonu serialu Archer, a nie ma go w sezonach 1-7 i tu mam olbrzymią prośbę do redakcji : Czy możecie skontaktować się z Netflix polska i zwrócić im uwagę że brakuje dubbingu w sezonach 1-7 i żeby go dodali?? Bardzo bym o to prosił i mam wrażenie że nie tylko ja 🙂
    Sprawa z archerem wyszła przypadkowo jak pisałem z 2 konsultantami o braku audio w tym seriali jedna konsultantka stwierdziła iż dubbing do tego serialu jest natomiast dopiero drugi konsultant to sprawdził i okazało sie że jest ale tylko w 8 sezonie a w przypadku sezonów 1-7 (skończyła sie lineacja na pl audio) Ja ponad rok codziennie zgłaszam prosby o dodanie dubbingu na ich formularzu i może też być tak że jeśli ktoś pobieżnie sprawdzi to wyjdzie iż ze polskie audio zostało już dodane ale dopiero po głębszym sprawdzeniu pokaże ims ię ze nie ma go w sezonach 1-7 Dlatego tez moją prośba o kontakt do netflix polska i prośba o dodanie dubbingu do brakujących sezonów tj 1-7

    Druga prośba o kontakt z nimi i zwrócenie sie z prośba o polkie audio (może już nawet być ten lektor) w ich anime sygnowanych jako netflix orginnal w innych krajach poza Polską mają i audio i napisy i przydało by się też audio jesli mogę prosić to zwróćcie im na to uwagę ( polskie audio w filmie full metal alchemist było bardzo przyjemna niespodzianką i tak powinno być z każda produkcją

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner