Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 2 (02.03.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.1]

netflix-Ravenous-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś również swoją premierę w ofercie ma nowy film:

Ravenous / Wygłodniali (2017) – film – 1g43m – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor

W tym thrillerze waleczna grupa ocalałych łączy siły, by uciec przed hordą nieumarłych, która opanowała małe miasteczko w prowincji Quebec.

W rolach głównych: Marc-André Grondin, Monia Chokri, Charlotte St-Martin
Gatunki: Horrory
Reżyser: Robin Aubert

Grupka ocalałych w kanadyjskim miasteczku podejmuje desperacką próbę ucieczki przed swoimi sąsiadami i przyjaciółmi, których tajemniczy wirus zmienił w potworne zombie.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty zostały dziś usunięte filmy:

Manhole / Właz (2014)
film – 1g40m – 6/10 – polskie napisy

Seryjny morderca porywa dziewczynkę — świadka jego przestępstwa — i ucieka do kryjówki w kanałach. Siostra porwanej zakrada się do kryjówki i dziewczyny planują ucieczkę.

Queen of the Night / Królowa nocy (2013)
film – 1g53m – 6,06/10 – polskie napisy

Ciapowaty Young-soo ma idealną żonę — uroczą i utalentowaną Hee-joo. Ciekawie robi się, gdy na światło dzienne zaczynają wychodzić kolejne fakty z jej przeszłości.

Tazza: The Hidden Card / Kanciarz: Ukryta karta (2014)
film – 2g26m – 6,82/10 – polskie napisy

Dae-gil to urodzony hazardzista. Gdy jednak wkracza do seulskiego światka poważnych graczy, zostaje oszukany, zadłuża się u gangstera i musi uciekać.


Czytaj również:

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 1 (02.03.2018)

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cz. 5 (01.03.2018)


 

KOMENTARZE:

5 myśli nt. „Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 2 (02.03.2018)

  1. Z takich nowości to jest również dubbling do 8 sezonu serialu Archer, a nie ma go w sezonach 1-7 i tu mam olbrzymią prośbę do redakcji : Czy możecie skontaktować się z Netflix polska i zwrócić im uwagę że brakuje dubbingu w sezonach 1-7 i żeby go dodali?? Bardzo bym o to prosił i mam wrażenie że nie tylko ja 🙂
    Sprawa z archerem wyszła przypadkowo jak pisałem z 2 konsultantami o braku audio w tym seriali jedna konsultantka stwierdziła iż dubbing do tego serialu jest natomiast dopiero drugi konsultant to sprawdził i okazało sie że jest ale tylko w 8 sezonie a w przypadku sezonów 1-7 (skończyła sie lineacja na pl audio) Ja ponad rok codziennie zgłaszam prosby o dodanie dubbingu na ich formularzu i może też być tak że jeśli ktoś pobieżnie sprawdzi to wyjdzie iż ze polskie audio zostało już dodane ale dopiero po głębszym sprawdzeniu pokaże ims ię ze nie ma go w sezonach 1-7 Dlatego tez moją prośba o kontakt do netflix polska i prośba o dodanie dubbingu do brakujących sezonów tj 1-7

    Druga prośba o kontakt z nimi i zwrócenie sie z prośba o polkie audio (może już nawet być ten lektor) w ich anime sygnowanych jako netflix orginnal w innych krajach poza Polską mają i audio i napisy i przydało by się też audio jesli mogę prosić to zwróćcie im na to uwagę ( polskie audio w filmie full metal alchemist było bardzo przyjemna niespodzianką i tak powinno być z każda produkcją

    • Mroczny rycerz powstaje miał polski dubbing a teraz nie ma. Ciekawi mnie dlaczego nagle go zabrakło bo kiedyś był. Zresztą takich filmów jest wiecej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...