Netflix pokazał zwiastun, kadry i plakat 3. sezonu serialu „Emily w Paryżu”

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.7]

Netflix seriale

Netflix pokazał zwiastun 3. sezonu Emily w Paryżu. Premiera już 21 grudnia tylko na Netflix.

O 3. sezonie serialu Emily w Paryżu:

Rok po przeprowadzce z Chicago do Paryża, by podjąć wymarzoną pracę, Emily znajduje się na rozdrożu w praktycznie każdym aspekcie swojego życia. Mając do wyboru dwie zupełnie różne ścieżki będzie musiała zdecydować, jak daleko sięga jej lojalność – na polu zawodowym oraz uczuciowym. Co więcej, Emily będzie musiała rozważyć, co to oznacza dla jej przyszłości we Francji nie ustając przy tym w doświadczaniu kolejnych zaskakujących i pełnych przygód zwrotów akcji jakich dostarcza życie w Paryżu.

Netflix seriale

Netflix seriale

Nagradzany twórca i showrunner Darren Star powraca z trzecim sezonem nominowanego do nagrody Emmy serialu Emily w Paryżu. W główną rolę Emily Cooper ponownie wcieli się producentka i aktorka Lily Collins. W serialu zobaczymy znane już z poprzednich sezonów gwiazdy, czyli Philippine Leroy-Beaulieu, Lucasa Bravo, Ashley Park, Camille Razat, Samuela Arnolda, Bruno Gouery’ego, Williama Abadie’ego i Luciena Laviscounta. Serial Emily w Paryżu jest produkowany przez MTV Entertainment Studios, Darren Star Productions oraz Jax Media.

Disney+ niska cena

  • Odcinki: 10 odcinków x 30 min
  • W rolach głównych: Lily Collins (Emily Cooper), Philippine Leroy-Beaulieu (Sylvie Grateau), Lucas Bravo (Gabriel), Ashley Park (Mindy), Camille Razat (Camille), Samuel Arnold (Luc), Bruno Gouery (Julien), William Abadie (Antoine Lambert), Lucien Laviscount (Alfie)
  • Twórca/Producent wykonawczy/Scenarzysta: Darren Star
  • Producenci wykonawczy: Andrew Fleming, Tony Hernandez (JAX Media), Lilly Burns (JAX Media), Alison Brown, Robin Schiff
  • Producenci: Stephen Brown, Ryan McCormick, Jake Fuller, Lily Collins, Raphaël Benoliel

Emily w Paryżu (2020)
Kliknij by uszyskać więcej informacji | Netflix: Emily w Paryżu | Emily Cooper, chicagowska specjalistka od marketingu, dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Odważnie rzuca się w wir nowego życia pełnego wyzwań, przyjaźni i miłości.

Emily w Paryżu – sezon 3 | Oficjalny zwiastun | Netflix

Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzystają 223 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali, programów i gier mobilnych w różnych językach. Użytkownicy mogą swobodnie uruchamiać, zatrzymywać i wznawiać odtwarzanie o każdej porze i w dowolnym miejscu, a także zmienić plan w dowolnym momencie.


 

Polecamy również

Grudzień w ofercie HBO Max – ramówka na 1-15 grudnia – oficjalna lista nowości

Netflix planuje bezpośrednio nagradzać twórców za sukces. Serwis wprowadza pilotażowo nowy system dodatkowych wynagrodzeń w Polsce

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...