„Willow” – dwa premierowe odcinki serialu oryginalnego Disney+ debiutują w ofercie platformy

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.7]

Disney+ serialer

Na platformie Disney+ już od dziś dostępne są pierwsze dwa odcinki nowego serialu oryginalnego Willow. Jest to sequel kultowego przygodowego filmu fantasy z 1988 roku o tym samym tytule, którego producentem wykonawczym był George Lucas.

Pierwszy sezon Willow składa się z ośmiu odcinków, które będą miały premierę co tydzień. Na start Disney+ udostępnił widzom aż dwa odcinki. Produkcja jest dostępna wyłącznie na platformie Disney+.

Willow, w którego ponownie wcielił się Warwick Davis, powraca, by kontynuować pełną przygód, wyzwań i niezwykłych kompanów wędrówkę, której celem jest pokonanie zła.

Disney+ serialer

W obronie Elory Danan, królestwa Tir Asleen i całego Andowyne, będzie gotów zmierzyć się z wrogiem, który okaże się bardziej niebezpieczny, niż mogło się to wydawać. W tej misji nie będzie jednak sam – towarzyszy mu grupa zuchwalców, za których przeżycie będzie czuł się odpowiedzialny. W nowej odsłonie „Willow” nie brakuje nostalgicznych nawiązań do fabularnego pierwowzoru, easter eggów i niezwykłych historii, które momentami śmieszą, a czasami mają wywołać strach.

 

Disney+ niska cena

 

Poza Warwickiem Davisem w obsadzie serialu znaleźli się także: Ellie Bamber, Ruby Cruz, Erin Kellyman, Tony Revolori, Amar Chadha-Patel, Dempsey Bryk i Joanne Whalley. Kathleen Kennedy, Michelle Rejwan, Jonathan Kasdan, Tommy Harper, Wendy Mericle, Roopesh Parekh, Ron Howard i Samie Kim Falvey pełnią funkcję producentów wykonawczych.

Willow | Materiał o serialu | Disney+

O Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa The Walt Disney Company, jest częścią Disney Media & Entertainment Distribution. Usługa oferuje kolekcję oryginalnych treści oferowanych na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios. Disney+ jest dostępny jako osobny serwis, jako część pakietu Disneya w Stanach Zjednoczonych, zawierającego Disney+, Hulu i ESPN+, lub jako część Combo+ w Ameryce Łacińskiej wraz ze Star+, osobnym serwisem z treściami ogólnorozrywkowymi i sportowymi. Po więcej informacji wejdź na disneyplus.com lub do aplikacji Disney+ dostępnej na większości urządzeń mobilnych i telewizorów z dostępem do internetu.


 

Polecamy również

Netflix pokazał zwiastun, kadry i plakat 3. sezonu serialu „Emily w Paryżu”

Grudzień w ofercie HBO Max – ramówka na 1-15 grudnia – oficjalna lista nowości

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...