Netflix Polska: Premiera 4. sezonu serialu “Black Sails / Piraci” (2014)

Facebooktwitter

netflix-black-sails-s4-bg-1Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma 4. sezon serialu:

Black Sails / Piraci (2014) – serial, sezon 1-4 – 16+ – 7,23/10 – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.3/10

Wyspa New Providence nie jest domem dla przesadnie prawych. Jest za to matecznikiem pirata kapitana Flinta, który rzuci się do gardła każdemu najeźdźcy.

W rolach głównych: Toby Stephens, Hannah New, Luke Arnold
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Filmy kostiumowe
Twórcy: Robert Levine, Jonathan E. Steinberg

Sezon 1: To historia, która poprzedza zdarzenia z „Wyspy skarbów” i ukazuje pirackie wyczyny kapitana Flinta – postrachu mórz i oceanów.

Sezon 2: Skarb utknął na wyspie, a razem z nim kapitan Flint, który musi znaleźć sposób, by go zagarnąć. Na wyspę Nassau uderza bezwzględny Ned Low.

Sezon 3: W sezonie 3 sława zuchwałego korsarza, kapitana Flinta, zaczyna zataczać coraz szersze kręgi — a to sprowadza na niego i jego załogę nowe niebezpieczeństwa.

Sezon 4: John Silver stara się utrzymać pokojowy sojusz między piratami a byłymi niewolnikami podczas przygotowań do ostatecznej bitwy z flotą brytyjską.


Czytaj również:

Netflix Polska: Informacje o obsadzie 3. sezonu serialu „Stranger Things”

Aktualizacje i premiery w ofercie Netflix Polska cd. 1 (02.03.2018)


 

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix Polska: Premiera 4. sezonu serialu “Black Sails / Piraci” (2014)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner