Netflix Polska prezentuje plakaty Stranger Things 2

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-stranger-things-bg1-1W oczekiwaniu na premierę Stranger Things 2 (27 października) Netflix zaprezentował 12 nowych plakatów z bohaterami serialu.

Stranger Things (2016) – serial, sezon 1 – 13+ – UHD/4K – można pobrać – polskie napisy i lektor
W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce mieszkańcy odkrywają tajemnicę sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych i małej dziwnej dziewczynki.

W rolach głównych: Winona Ryder, David Harbour, Matthew Modine
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: The Duffer Brothers

Hołd dla klasyków horroru i science fiction z lat 80. XX w. („Poltergeist”, „E.T.”) oraz powieści Stephena Kinga.

Sezon 1: Dziwne rzeczy dzieją się w Hawkins w stanie Indiana — znika młody chłopak, a pojawia się dziewczynka o niesamowitych mocach.

Rok 1984, Hawkins w stanie Indiana. Mieszkańcy wciąż nie mogą się otrząsnąć po koszmarze związanym z Demogorgonem i tajemnicami miejscowego laboratorium. Will Byers został wyciągnięty z drugiej strony, jednak na tych, którzy ocaleli, wciąż czyha coś znacznie bardziej przerażającego.

ST2_Vertical-Steve_PRE_POL-1-1 ST2_Vertical-Joyce_PRE_POL-1 ST2_Vertical-Lucas_PRE_POL-1 ST2_Vertical-Mike_PRE_POL-1 ST2_Vertical-Billy_PRE_POL-1 ST2_Vertical-Will_PRE_POL-1 ST2_Vertical-Dustin_PRE_POL-1 ST2_Vertical-Hopper_PRE_POL-1 ST2_Vertical-Jonathan_PRE_POL-1 ST2_Vertical-Eleven_PRE_POL-1 ST2_Vertical-Nancy_PRE_POL-1-1 ST2_Vertical-Max_PRE_POL-1

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...