Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 10 października 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2019r. swoją premierę w ofercie mają dziś nowe sezony 2 seriali i jeden nowy serial Anime. Dodatkowo w ofercie debiutuje dziś nowy koncert a 11 nowych filmów zostało przeznaczonych do usunięcia z oferty.

Dzisiejsze premiery

pierwszy odcinek 4. sezonu Riverdale (2017) | serial, sezon 1-4 | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.2/10

Opis Netflix: Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes
Twórcy: Roberto Aguirre-Sacasa

W tej mrocznej ekranizacji klasycznej serii Archie Comics występuje Luke Perry — niegdyś wielki idol nastolatek.

 

Sezon 1: Nastoletni Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z miłością, seksem, szkołą i rodziną. Przyjaciele zostają też wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale.

Sezon 2: Po rodzinnej tragedii pogrążony w żalu Archie przechodzi metamorfozę i zaczyna zmagać się z prześladującymi go myślami o zemście

Sezon 3: Rozgrywka polityczna o wysoką stawkę pozostawia Riverdale w tragicznym rozdarciu. Archie przygotowuje się do walki swojego życia.

Sezon 4: Śmiałe przygody spotykają przeszywający mrok, podczas gdy Riverdale przeżywa nowy rodzaj żałoby, a bohaterowie przygotowują się na kluczowy test: ostatnią klasę liceum.

S4:O1 – 1. Chapter Fifty-Eight: “In Memoriam” – 43 min

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Seriale i programy dla nastolatków, Seriale sensacyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: O nietypowej tematyce, Mroczne, Wzruszające

Obsada: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Cole Sprouse, Casey Cott, Luke Perry, Marisol Nichols, Madelaine Petsch, Mädchen Amick, Ashleigh Murray, Skeet Ulrich, Lochlyn Munro, Martin Cummins, Nathalie Boltt, Mark Consuelos, Vanessa Morgan, Charles Melton, Robin Givens, Molly Ringwald, Asha Bromfield, Jordan Connor, Drew Ray Tanner, Alvin Sanders

Nowe odcinki serialu będą trafiać do oferty co czwartek do 7 listopada 2019r.3 sezon Legends of Tomorrow / DC’s Legends of Tomorrow (2016) | serial, sezon 1-3 | 7,55/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Tajemniczy „władca czasu” z przyszłości tworzy niezwykłą grupę jednoczącą superbohaterów i superłotrów w misji uratowania świata przed potężną złą siłą.

W rolach głównych: Victor Garber, Brandon Routh, Caity Lotz
Twórcy: Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Phil Klemmer, Andrew Kreisberg

W serialu obok znanych postaci i historii z uniwersum DC pojawiają się zupełnie nowi superbohaterowie i złoczyńcy.

 

Sezon 1.: 16 odcinków – Podróżnik w czasie i niecodzienny zespół słynnych łotrów i bohaterów walczy z nieśmiertelnym wrogiem, który chce zniszczyć Ziemię oraz doprowadzić do końca czasu.

Sezon 2.: 17 odcinków – Vixen i inni rekruci dołączają do zespołu Legend, by ruszyć w podróż strumieniem czasu i zapobiec zakłóceniom, które zagrażają istnieniu świata.

Sezon 3.: 18 odcinków od 10.10.2019 – Zagmatwanie linii czasu nie jest ich jedynym problem — teraz Legendy muszą poradzić sobie z Ripem Hunterem i jego Biurem Czasu, które przejęło kontrolę nad Waveriderem.

Gatunki: Seriale na podstawie komiksów, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Emocjonujące

Obsada: Victor Garber, Brandon Routh, Caity Lotz, Franz Drameh, Amy Pemberton, Dominic Purcell, Maisie Richardson-Sellers, Nick Zano, Arthur Darvill, Wentworth Miller, Tala Ashe, Adam Tsekhman, Christina Brucato, Simon Merrells, Nils Hognestad, Jes Macallan, Keiynan Lonsdale


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner