Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 9-10 października 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na październik 2019r. swoją premierę w ofercie ma dziś nowy film, wczoraj zadebiutował też jeden nowy film.

Dzisiejsza premiera

Dzień dobry TV / MORNING GLORY (2010) | film, komedia | 103m | 12+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Becky Fuller (Rachel McAdams) jest producentką telewizyjną, która staje przed nowym zadaniem. Kobieta ma zarządzać porannym programem nadawanym z Nowego Jorku. Jej początki nie są łatwe. Ambitna dziewczyna musi pogodzić zwaśnionych prezenterów – zarozumiałego Mike’a Pomeroy’ego (Harrison Ford) oraz rozgadaną Colleen Peck (Diane Keaton). Tylko w ten sposób będzie w stanie uratować podupadający program. Wyróżniona nominacją do Nagrody Akademii Rachel McAdams (Spotlight) jako producentka telewizyjna, która udowadnia, że nawet z najgorszej sytuacji zawsze jest jakieś wyjście. Obok niej w obsadzie tej lekkiej i inspirującej komedii pojawiły się takie gwiazdy jak: czterokrotnie nominowany do Złotego Globu Harrison Ford (Poszukiwacze zaginionej Arki), zdobywczyni Oscara Diane Keaton (Pokój Marvina), dwukrotnie nominowany do Złotego Globu Patrick Wilson (miniserial HBO Anioły w Ameryce) oraz wyróżniony nominacją do Nagrody Akademii Jeff Goldblum (Little Surprises). Za kamerą obrazu mówiącego o sztuce przetrwania w świecie współczesnych mediów stanął twórca Notting Hill – Roger Michell.

Reżyseria: Roger Michell
Obsada: Harrison Ford, Diane Keaton, Rachel Mcadams, Patrick Wilson, Jeff Goldblum
Kraj: USA


Wczorajsza premiera


Urok / SPELL (2018) | film, komedia, dramat | 82m | 15+ | polskie napisy i lektor

Po tragicznej śmierci narzeczonej amerykański ilustrator Benny Miller (Barak Hardley) postanawia wyruszyć w samotną podróż na Islandię. Mężczyzna nie spodziewa się jednak, że na miejscu stanie się częścią świata starożytnych run i tajemnic. Spotyka on na swojej drodze potężnego maga, który potrafi wskrzeszać zmarłych. Benny zaczyna igrać z ogniem, a jego działania stają się coraz bardziej niebezpieczne. Możliwe jednak, że wszystko jest tylko wytworem jego wyobraźni… Amerykański dramat przedstawiający perypetie człowieka przechodzącego żałobę po śmierci ukochanej. W jego postać z powodzeniem wciela się Barak Hardley (Pogromcy korporacji). W pozostałych rolach można zobaczyć Jackie Tohn (Postal), Magnúsa Jónssona (Saga Wikingów), Birnę Rún Eiríksdóttir (Nerwówka) oraz Toma Wrighta (Morderstwo w Białym Domu). Debiutujący w roli reżysera Brendan Walter (krótki metraż Pumpkin) zabiera widzów w przewrotną podróż do magicznego świata, który nie wiadomo czy istnieje naprawdę, czy jest tylko wytworem wyobraźni.

Reżyseria: Brendan Walter
Obsada: Barak Hardley, Jackie Tohn, Magnús Jónsson, Birna Rún Eiríksdóttir, Tom Wright
Kraj: USA


Czytaj również:

Netflix: Jak wygląda życie po apokalipsie? Zobacz zwiastun i plakat serialu DAYBREAK

Netflix Polska: Premiery filmowe w ofercie – 8 października 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner