Nowy serial Ridleya Scotta “Wychowane przez wilki” (Raised by Wolves) zadebiutuje w HBO GO 4 września 2020r.

Facebooktwitter

hbo go seriale

Nowy projekt sci-fi Wychowane przez wilki wyprodukowany przez Ridleya Scotta będzie miał premierę 4 września 2020r. w HBO GO. Emisja serialu w HBO zaplanowana jest na październik.

Serial Wychowane przez wilki, którego producentem wykonawczym jest Ridley Scott, opowiada o dwóch androidach, które mają za zadanie wychowywać ludzkie dzieci na tajemniczej, dziewiczej planecie. Kiedy religijne konflikty zaczynają zagrażać dalszemu istnieniu prężnej ludzkiej kolonii, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem. Scott wyreżyserował dwa pierwsze z liczącej łącznie 10 odcinków produkcji, stając po raz pierwszy za kamerą amerykańskiego serialu telewizyjnego.

hbo go seriale

W obsadzie serialu znaleźli się Amanda Collin (WybawienieStraszna kobieta), Abubakar Salim (FortitudeJamestown), Winta McGrath (Do nieba, Moje wakacje z Rudym), Niamh Algar (The Virtues), Jordan Loughran (BossEmerald City), Matias Varela (NarcosPoint Break – na fali), Felix Jamieson (The Ghost), Ethan Hazzard (The Long Song), Aasiya Shah (Z pamiętnika położnej, Niezapomniane), Ivy Wong (Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, Czarownica 2) i Travis Fimmel (Wikingowie).

Serial został wyprodukowany przez Scott Free Productions. Producentami serialu są Ridley Scott, Aaron Guzikowski, który jest również twórcą i scenarzystą serialu, David W. Zucker (Człowiek z Wysokiego Zamku), Jordan Sheehan (Terror), Adam Kolbrenner (Labirynt) oraz Mark Huffam (Marsjanin).

Premiera serialu Wychowane przez wilki (Raised by Wolves) odbędzie się 4 września w HBO GO. Serial będzie dostępny od godz. 9.00 rano. W HBO serial będzie emitowany od 23 października 2020r.


Polecamy również

Kraina Lovecrafta – nowy serial HBO na podstawie powieści Matta Ruffa zadebiutuje w HBO i HBO GO już w poniedziałek, 17 sierpnia 2020r

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – nowy serial “W świecie danych” i 10 tytułów przeznaczonych do usunięcia

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner