Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – serial “Ghost in the Shell: SAC_2045”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o jeden nowy serial, 1 nowy film oraz nowy sezon serialu Dom Kwiatów. Trzy kolejne seriale zostaną usunięte z oferty 22 maja 2020r.

Dzisiejsze nowości

Ghost in the Shell: SAC_2045 (2020)
serial – polskie napisy

Po globalnym kryzysie finansowym świat pogrąża się w „zrównoważonej wojnie” prowadzonej przez sztuczną inteligencję. Zadaniem Sekcji 9 jest walka z cyberzagrożeniami.

W ofercie od: 2020-04-23

HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

Sezon 1.: 12 odcinków – Po globalnym kryzysie finansowym świat pogrąża się w „zrównoważonej wojnie” prowadzonej przez sztuczną inteligencję. Zadaniem Sekcji 9 jest walka z cyberzagrożeniami.

W rolach głównych: Atsuko Tanaka, Osamu Saka, Akio Otsuka

Gatunki: Seriale na podstawie mangi, Anime — akcja, Anime w konwencji science fiction i fantasy, Japońskie programy i seriale, Seriale anime, Cyberpunk
Kategorie: Mocny, Trzymający w napięciu, Emocjonujący

Kenji Kamiyama i Shinji Aramaki stworzyli „Ghost in the Shell: SAC_2045”, przełomową wizję science fiction osadzoną w niedalekiej przyszłości. Rok 2045. Elitarna Sekcja 9 dowodzona przez majora-cyborga Motoko Kusanagi znów staje do walki z cyberprzestępczością.

Netflix filmy Time to Hunt / Czas łowów (2020)
film – 2g14m – polskie napisy

Trzech przestępców planuje skok, który pozwoli im zamienić dystopijny świat na raj na ziemi. Nie wiedzą, że ściągną tym na siebie uwagę bezwzględnego zabójcy.

W ofercie od: 2020-04-23

Thriller akcji. W roli głównej znany z filmu „Parasite” Choi Woo-shik.

Dolby Atmos

W rolach głównych: Lee Je-hoon, Ahn Jae-hong, Choi Woo-shik

Gatunki: Filmy koreańskie, Filmy kryminalne, Filmy o napadach, Filmy gangsterskie, Thrillery, Thrillery kryminalne
Kategorie: Mocny

Netflix seriale

3. sezon Dom kwiatów / The House of Flowers (2018) | serial, sezon 1-3 | polskie napisy

Opis Netflix: W tym pełnym czarnego humoru serialu komediowym właścicielka rodzinnego biznesu robi dobrą minę do złej gry, gdy kochanka jej męża zdradza ich brudne sekrety.

W rolach głównych: Cecilia Suárez, Aislinn Derbez, Dario Yazbek
Twórcy: Manolo Caro

Cecilia Suárez dostała za rolę Pauliny nagrodę Platino 2019 dla najlepszej aktorki w serialu lub miniserialu.


UHD, 4K, HDR, Dolby Vision, Dolby Atmos

sezon 1.: 13 odcinków – W tym pełnym czarnego humoru serialu komediowym właścicielka rodzinnego biznesu robi dobrą minę do złej gry, gdy kochanka jej męża zdradza ich brudne sekrety.

Sezon 2.: 9 odcinków – Rodzina de la Mora przeżywa żałobę, próbując odzyskać sprzedane firmy, planując zemstę i wplątując się w romantyczne katastrofy.

Sezon 3.: 11 odcinków od 23.04.2020 – Nowa kobieta na czele rodziny de la Mora oznacza dla jej udręczonych członków nowe wyzwania. Retrospekcje ujawniają tajemnice z młodości Virginii.

Gatunki: Meksykańskie programy i seriale, Latynoamerykańskie seriale i programy, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: Kiczowaty


Seriale dostępne tylko do 21 maja 2020

Netflix seriale Beating Again / Serce znów bije (2015)
serial – 6/10 – polskie napisy

Bezwzględny dyrektor inwestycyjny przeżywa problemy biznesowe i rodzinne. Wkrótce otrzymuje przeszczep serca… i nowe spojrzenie na życie i miłość.

Netflix seriale Last / Ostatnia szansa (2015)
serial – 6/10 – polskie napisy

Gdy giełdowy plan okazuje się niewypałem, pewien menedżer zostaje bezdomnym i chcąc przetrwać, musi poznać kodeks ulicy.

Netflix seriale This is My Love / Oto moja miłość (2015)
serial – 6,13/10 – polskie napisy

Słynny aktor nie może dojść do siebie po utracie swojej pierwszej prawdziwej miłości. W nadziei na jej odzyskanie, pisze autobiografię o ukochanej.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Wielka – nowy serial komediowy o młodości Katarzyny Wielkiej z Elle Fanning i Nicholasem Houltem w rolach głównych zadebiutuje w HBO GO 16 maja 2020r.

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – „Rodzeństwo Willoughby”, ” Bagienna cisza”, „Papież Franciszek i jego przesłanie” i „Pierwsza noc oczyszczenia”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner