Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (19.05.2019)

Facebooktwitter

netflix The Beguiled
Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami oraz z planem wydawniczym Netflix Polska na maj 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś nowe odcinki seriali i nowy film:

Na pokuszenie / The Beguiled (2017) | film | 1g33m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.3/10

Opis Netflix: W czasie wojny secesyjnej ranny żołnierz Unii ukrywa się w szkole dla dziewcząt z Południa. Pojawienie się mężczyzny budzi uśpione instynkty uczennic.

W rolach głównych: Colin Farrell, Nicole Kidman, Kirsten Dunst
Obsada: Colin Farrell, Nicole Kidman, Kirsten Dunst, Elle Fanning, Oona Laurence, Angourie Rice, Addison Riecke, Emma Howard
Gatunki: Filmy i seriale kostiumowe, Dramaty, Filmy i seriale historyczne, Dramaty historyczne, Thrillery, Kino niezależne

Za drugą adaptację powieści Thomasa P. Cullinana Sofia Coppola otrzymała w Cannes nagrodę dla najlepszego reżysera.

 

Opis dystrybutora: Ranny żołnierz John McBurney zostaje uratowany podczas wojny secesyjnej i trafia do żeńskiej szkoły z internatem. Mężczyzna szybko nawiązuje romanse z mieszkającymi tam kobietami, co prowadzi do zawiści i sporów.


netflix supergirl
20 odcinek 4. sezonu Supergirl (2015) | serial, sezon 1-4 | 7,4/10 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Opis Netflix: Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Obsada: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chler Leigh, Jeremy Jordan, David Harewood, Calista Flockhart, Emma Tremblay, Adrian Pasdar, Katie McGrath, David St. Louis,
Odette Annable, Floriana Lima, Erica Durance
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy roans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

Sezon 4: Mon-El próbuje wypełnić inne przeznaczenie w przyszłości. Tymczasem Kara koncentruje się na teraźniejszości, gdzie pojawia się nowy wróg żerujący na ludzkim strachu.

S4:O20 – 20. Czy jest na sali prawdziwa Eve? – 42m

Netflix Supergirl S4E20

W poszukiwaniu Leksa Kara i Lena docierają do Kazni, gdzie czeka je wiele niespodzianek. Pogrążony w żałobie Lockwood realizuje swój plan zemsty.

Nowy odcinek serialu zadebiutuje w ofercie Netflix Polska co niedzielę.


netflix Patriot Act with Hasan Minhaj S3
2 odcinek 3. części Patriot Act with Hasan Minhaj / Być patriotą — zaprasza Hasan Minhaj (2018) | serial, stand-up, 3 części | 16+ | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Nowatorski program komediowy, w którym co niedziela Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

W rolach głównych: Hasan Minhaj
Gatunki: Seriale i programy, Programy komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Cyniczne, Zabawne, Błyskotliwe

Komik Hasan Minhaj zdobył Nagrodę Peabody’ego za swój stand-up „Homecoming King” zrealizowany dla serwisu Netflix.

 

Część 1: Nowatorski program komediowy, w którym Hasan Minhaj w przenikliwy sposób analizuje nowe informacje ze świata globalnej polityki i kultury.

Część 2: Hasan Minhaj co niedzielę wraca z nowymi odcinkami, w których prezentuje swoje unikatowe i zabawne opinie na temat tego, co dzieje się w kulturze i polityce.

Część 3: Hasan Minhaj powraca z kolejną odsłoną swojego opiniotwórczego programu komediowego pełnego ostrych i przenikliwych komentarzy. Nowy odcinek w każdą niedzielę.

S3O2 – Globalny zasięg stowarzyszenia NRA – 26m

netflix Patriot Act with Hasan Minhaj S3E2

Choć Narodowe Stowarzyszenie Strzeleckie Ameryki działa na terenie USA, jego hasła docierają do odbiorców z całego świata. Hasan wyjaśnia dlaczego.

Kolejne odcinki będą debiutować w ofercie co niedzielę.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner