Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (19.05.2019)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.3]

 


finałowy odcinek 6. sezonu Czarna lista / The Blacklist (2013) | serial, sezony 1-6 | UHD/4K | 16+ | 8,96/10 | polskie napisy i lektor
IMDb: 8.1/10

Opis Netflix: Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen.

W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Jon Bokenkamp

Sezon 1: Poszukiwany przez wszystkie służby zbieg oddaje się w ręce FBI. Może pomóc ująć innych bandziorów, ale tylko jeśli jego partnerką będzie młoda Liz Keen.

Sezon 2: Red musi zmierzyć się ze śmiertelnym wrogiem. Do gry wkracza osoba z przeszłości. Liz stara się zrozumieć obsesję Reda na punkcie prania pieniędzy.

Sezon 3: W 3. sezonie Liz musi uciekać. Przez Cabala ciążą na niej poważne zarzuty i znajduje się na celowniku FBI. Może liczyć jedynie na pomoc Reda.

Sezon 4: Liz chce rozwiązać zagadkę utraconego dzieciństwa i poznać prawdziwą tożsamość swojego ojca. Red pragnie zemsty na zdrajcach.

Sezon 5: Mimo przełomowych odkryć w poprzednim sezonie wiele zagadek nadal czeka na rozwiązanie — w tym tajemnica ludzkich szczątków odkrytych w Tansi Farms.

Sezon 6: Liz wie już, że Raymond Reddington nie jest tym, za kogo się podaje. Musi więc zdecydować, czy warto pomóc mu znaleźć zdrajcę, przez którego został skazany na śmierć.

Za rolę geniusza zbrodni, Reda Reddingtona, James Spader otrzymał dwie nominacje do Złotego Globu.

 

UWAGA: Są problemy w uzyskaniu jakości odtwarzania UHD/4K w odcinkach 5. i 6. sezonu serialu.

S6:O22 – 22. Robert Diaz (No. 15) – 43m

netflix The BlackList S6E22


Przypominamy, iż jutro zostanie usunięty z oferty Netflix Polska film:

netflix The Man in the Wall
Mężczyzna w ścianie / The Man in the Wall (2015) | film | 1g32m | 16+ | 6,13/10 | można pobrać | polskie napisy
IMDb: 5.9/10

Opis Netflix: Rami wychodzi z psem na spacer i już nie wraca. Jego żona musi zmierzyć się z trudną prawdą, która powoli wychodzi na jaw.

W rolach głównych: Tamar Alkan, Tom Antopolsky, Shlomi Avraham
Obsada: Tamar Alkan, Tom Antopolsky, Shlomi Avraham, Amitay Yaish Benuosilio, Yoav Donat, Eli Gornstein, Gilad Kahana, Rodie Kozlovsky, Alit Kreiz, Roi Miller
Gatunki: Filmy izraelskie, Dramaty, Thrillery, Thrillery psychologiczne
Kategorie: Oszczędne w środkach


Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Czytaj również:

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (18.05.2019)

Olga Chajdas i Kasia Adamik reżyserują trzeci sezon serialu HBO Wataha – Borys Szyc i Evgenia Akhremenko dołączyli do obsady

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...