Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie, nowe filmy przeznaczone do usunięcia (25.03.2019)

Facebooktwitter

netflix Black Lightning S2Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią dziś debiutuje w ofercie Netflix Polska finałowy odcinek serialu:

16 odcinek 2. sezonu Black Lightning (2018) | serial, sezon 1-2 | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 6.4/10

Opis Netflix: Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‘Krondon’ Jones III
Obsada: Cress Williams, James Remar, Marvin ‘Krondon’ Jones III, Jill Scott, China Anne McClain, Damon Gupton, Nafessa Williams, Christine Adams, Jordan Calloway
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Brutalne, Emocjonujące, Mocne

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

 

Sezon 1: Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

Sezon 2: Jefferson musi poradzić sobie z szokującymi informacjami oraz nowymi zagrożeniami ze strony Tobiasa. Tymczasem Freeland domaga się sprawiedliwości dla „ludzi z kapsuł”.

S2O16 – 16. Księga Apokalipsy, rozdział drugi: Omega – 43m

netflix Black Lightning S2E16

Tobias uderza w źródło energii Black Lightninga i wywołuje chaos w mieście. Jennifer stara się poradzić sobie z konsekwencjami nieudanej misji.

Black Lightning: Sezon 2 (zwiastun)

Black Lightning kontynuuje walkę z okrutnym Tobiasem i robi wszystko, by uratować Freeland. Na szczęście może przy tym liczyć na pomoc swoich córek, Anissy i Jennifer.

Nowy odcinek serialu będzie debiutował w ofercie Netflix Polska co poniedziałek.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner