Netflix: Oficjalny zwiastun filmu “Nazywam się Dolemite” i serialu “Bard of Blood”

Facebooktwitter

Netflix opublikował dziś oficjalny zwiastun HD filmu Nazywam się Dolemite, który wkrótce zadebiutuje w ofercie. W roli głównej Eddie Murphy.

Nominowany do Oscara Eddie Murphy jako legendarny Rudy Ray Moore, prekursor komedii i rapu, który na przekór wszelkiej krytyce stworzył swoje zabawne, obrazoburcze, parające się kung-fu alter ego o imieniu Dolemite i w latach 70. XX wieku stał się fenomenem nurtu blaxploitation.

Nazywam się Dolemite / Dolemite Is My Name | film | 1g58m | 18+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Gdy Hollywood zamyka przed nim drzwi, Rudy Ray Moore nie poddaje się i w 1975 r. tworzy film „Dolemite” z gatunku blaxploitation. W roli głównej Eddie Murphy.

Gatunki: Filmy oparte na faktach, Filmy biograficzne, Komedie, Mroczne komedie, Dramaty, Dramaty o show-biznesie
Kategorie: Uczuciowe, Sprośne, Zabawne


Netflix Polska opublikował dziś także zwiastun serialu Bard of Blood, który zadebiutuje w ofercie już 27 września 2019r.

Wyrzucony z indyjskich służb specjalnych agent Kabir Anand, odważna analityczka Isha Khanna oraz uśpiony agent Veer Singh wspólnie podejmują się tajnej misji w Beludżystanie, gdzie pochwycono czwórkę indyjskich szpiegów. Gdy misja zdaje się zmierzać ku porażce, Kabir — w tej roli Emraan Hashmi — musi stawić czoła demonom z przeszłości, aby zapobiec wybuchowi wojny.

Kabir Anand jest wybitnym agentem, który w przeszłości pracował z niedawno zamordowanym Sadiqiem Sheikhem. Teraz próbuje ułożyć sobie nowe życie jako profesor literatury Shakespeare’a w małej miejscowości w górach Panchgani po tym, jak został wydalony z agencji rządowej z powodu katastrofalnej misji w Balochistanie sprzed 10 lat. Jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. Kabir musi wrócić do Balochistanu. Tam rozpoczyna się walka z czasem, a stawką w grze jest bezpieczeństwo kraju oraz dawno utracona miłość. Były agent musi zmierzyć się z demonami przeszłości, pomścić mentora oraz stawić czoło swoim najgroźniejszym wrogom. Serial na podstawie książki Bilala Siddiquia.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 22 sierpnia 2019

Oferta Netflix Polska na wrzesień 2019 – planowane premiery – oficjalna lista filmów i seriali

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...