Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – serial „Pełna Chata” zostanie usunięty na początku czerwca 2020

Facebooktwitter

Netflix Seriale

Oferta Netflix Polska powiększyła się wczoraj o kolejny nowy serial. Serial Pełna Chata będzie dostępny w ofercie tylko do końca maja 2020.

Serial zostanie usunięty z oferty 1 czerwca 2020r

Pełna Chata / Full House (1987) | serial, sezon 1-8 | 6,94/10 | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: W życiu sióstr D.J., Stephanie i Michelle królują trzej oddani mężczyźni: ich owdowiały ojciec, jego głupkowaty przyjaciel i wyluzowany wujek.

W rolach głównych: Bob Saget, John Stamos, Dave Coulier
Twórcy: Jeff Franklin

Gwiazdami tego rodzinnego sitcomu są Bob Saget, John Stamos, Candace Cameron Bure i żywiołowe bliźniaczki Olsen.Sezon 1.: 22 odcinki – Po niespodziewanej śmierci żony Danny Tanner prosi swojego szwagra i najlepszego kumpla, by zamieszkali z nim i pomogli w wychowywaniu trzech córek.

Sezon 2.: 22 odcinki – W tym sezonie D.J. odbiera ważną lekcję na temat przyjaźni, Stephanie boryka się z losem „środkowego” dziecka, a Jesse zakochuje się w koleżance Danny’ego z pracy.

Sezon 3.: 24 odcinki – W trzecim sezonie sitcomu D.J. rozpoczyna naukę w gimnazjum, Stephanie wypada ząb, w odwiedziny przyjeżdża matka Danny’ego, a w rodzinie pojawia się nowy domownik.

Sezon 4.: 26 odcinków – Kolejny sezon obfituje w wydarzenia ważne dla rodziny Tannerów — Jesse oświadcza się Becky, D.J. dostaje pierwszą pracę, a Stephanie zostaje gwiazdą baseballu.

Sezon 5.: 26 odcinków – W sezonie 5. w domu robi się jeszcze tłoczniej, gdy Becky rodzi bliźnięta. Natomiast D.J. uczy się prowadzić auto, a Danny zostaje wyróżniony tytułem kawalera miesiąca.

Sezon 6.: 24 odcinki – W sezonie 6. D.J. wraca z Hiszpanii z chłopakiem przy boku, a Danny i Vicky starają się wieść udany związek na odległość.

Sezon 7.: 24 odcinki – Siódmy sezon serialu to nerwowe przygotowania D.J. do egzaminów końcowych, Stephanie umawiająca się na randkę i zmagania Danny’ego, by pozwolić Michelle dorosnąć.

Sezon 8.: 24 odcinki – W ostatnim sezonie D.J. rozpoczyna naukę w ostatniej klasie liceum, Stephanie zostaje zaproszona na imprezę z pieszczotami, a Michelle przyprowadza do domu osiołka.

Gatunki: Sitcomy, Seriale familijne do wspólnego oglądania, Seriale komediowe, Amerykańskie seriale i programy
Kategorie: Pogodny


Wczorajsza nowość

Almost Happy / O krok od szczęścia (2020)
serial 

Sebastián, dosyć znany dziennikarz radiowy, szuka swojego miejsca w świecie, jednocześnie próbując sobie poradzić z byłą żoną (którą wciąż kocha) i dwójką dzieci.

W ofercie od: 2020-05-01

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

 

#zostanwdomu


Polecamy również

Netflix Polska: Premiery filmowe i serialowe w ofercie – „Kierunek: Noc”, „Hollywood”, „Diuna”, „Against All Odds”, „Bajecznie bogaci Azjaci” i wiele innych

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – „G.I. Joe: Czas Kobry”, „G.I. Joe: Odwet”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner