Aktualizacje w ofercie Netflix Polska cd. (31.01.2018)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.3]

netflix-Merlin-bg-1
Tylko do 28 lutego 2018r w ofercie Netflix Polska będą dostępne seriale:

Merlin / Przygody Merlina (2008) – serial, sezon 1-5 – 13+ – 8,39/10 – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.9/10

W nowej, familijnej odsłonie legendy o królu Arturze Merlin przybywa do zamku Camelot, gdzie pod okiem wuja doskonali swój magiczny warsztat.

W rolach głównych: Colin Morgan, Bradley James, Katie McGrath
Gatunki: Seriale i programy, Brytyjskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy
Twórcy: Julian Jones, Jake Michie, Johnny Capps, Julian Murphy
Reżyser: James Hawes

Serial fantasy z niesamowitymi efektami specjalnymi. Głosu jednemu z bohaterów użyczył nominowany do Oscara John Hurt.

Sezon 1: Niedługo po przybyciu do Camelot, gdzie magia karana jest śmiercią, młody czarnoksiężnik Merlin odkrywa, że jego misją jest ochrona Artura, przyszłego króla.

Sezon 2: W drugim sezonie familijnego serialu królują magia i akcja, a młody czarnoksiężnik zostaje sługą Artura, przyszłego króla na zamku Camelot.

Sezon 3: Trzeci sezon tego serialu fantasy ukazuje losy Morgany rok po jej ucieczce z Camelotu i połączeniu sił z czarownicą Morgause.Sezon 4: W czwartym sezonie przepełnionej magią sagi o Arturze i jego rycerzach przyszłość zamku Camelot staje pod znakiem zapytania, gdy zagraża mu potężna czarownica Morgana.

Sezon 5: Dorosły już Mordred powraca do Camelotu, którym rządzi teraz król Artur i królowa Ginewra. Krążą pogłoski, że przeznaczeniem Mordreda jest królobójstwo.


netflix-Mouk-bg-1
Mouk / Miś Muki (2011) – serial animowany dla dzieci, sezon 1 – dla każdego – 6,12/10 – brak polskiej wersji językowej
IMDb: 7.5/10

Podróżując dookoła świata, młodzi rowerzyści Mouk i Chavapa odkrywają piękno, tajemnice i niezwykłości obcych krain, od Nowego Jorku po Madagaskar.

W rolach głównych: Gwenaelle Jegou, Rachel Williams, Céline Ronté
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki, Filmy edukacyjne dla dzieci, Filmy dla dzieci ze zwierzętami

Sezon 1: Mouk i jego towarzysz-globtroter zwiedzają miejsca takie, jak Maroko, Kreta i Japonia, poznają przyjaciół, uczą się nowych zwyczajów i razem przeżywają przygody.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (31.01.2018)

Premiery w ofercie Netflix Polska (31.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...