Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (04.12.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.2]

netflix-supergirl-bg-S3-1
Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na grudzień 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają nowe odcinki seriali:

7 odcinek 3. sezonu Supergirl (2015) – serial, sezon 1-3 – 7,4/10 – 13+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.6/10

Aby uniknąć katastrofy, Kara Danvers ujawnia swoje moce i prawdziwą tożsamość — jest Supergirl, czyli kuzynką Supermana broniącą National City przed niebezpieczeństwem.

W rolach głównych: Melissa Benoist, Mehcad Brooks, Chyler Leigh
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Greg Berlanti, Andrew Kreisberg, Ali Adler

Sezon 1: Nieśmiała Kara Danvers, asystentka trzęsącej mediami Cat Grant, ukrywa swoją prawdziwą tożsamość — tak naprawdę nazywa się Kara Zor-El i jest kuzynką Supermana.

Sezon 2: Kara ma coraz większy problem z łączeniem życia dziennikarki i superbohaterki. Sprawy nie ułatwiają nowy romans, nowy szef i jej kuzyn, Superman, który wpadł z wizytą.

Sezon 3: Kara zaprzyjaźnia się z Leną Luther, a jej alter ego — Supergirl — musi pokonać nowego groźnego złoczyńcę w Reign, który dysponuje nadzwyczajną mocą.

S3:O7 – 7. Wake Up – 42m
netflix-supergirl-S3E7
Podwodna wyprawa budzi dawno pogrzebaną nadzieję. Samantha wraca do domu, aby dowiedzieć się więcej o przeszłości i poznać prawdę na temat swojego pochodzenia.

 


netflix-Outlander-S3-bg2-1
12 odcinek 3. sezonu Outlander (2014) – serial, sezon 1-3 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 8.5/10

Epicka opowieść na podstawie popularnej serii romansów fantasy autorstwa Diany Gabaldon ukazuje historię pary kochanków z różnych czasów.

W rolach głównych: Caitriona Balfe,Sam Heughan,Tobias Menzies
Gatunki: Seriale i programy,Programy i seriale historyczne,Seriale romantyczne,Seriale akcji i przygodowe,Dramaty telewizyjne,Seriale science fiction i fantasy,Amerykańskie seriale i programy,Filmy kostiumowe,Filmy i seriale historyczne
Twórca: Ronald D. Moore

Ta romantyczna saga zdobyła trzy nominacje do Złotych Globów oraz tytuł najbardziej wciągającego serialu 2016 roku.

Sezon 1: Sanitariuszka służąca podczas II wojny światowej, rozdarta między dwoma życiami — i miłościami — niespodziewanie zostaje przeniesiona 200 lat w przeszłość.

Sezon 2: W nowym sezonie serialu Claire i Jamie odnajdują się w świecie intryg na dworze króla Francji i podejmują działania, które mogą zmienić bieg historii.

Sezon 3: Rozdzieleni przez stulecia Claire i Jamie próbują żyć dalej, zmagając się ze wspomnieniami o utraconej miłości.

S3:O12 – 12. The Bakra – 53 min
netflix-outlander-S3E12

Na Jamajce Fraserowie spotykają się z dawnymi przyjaciółmi i zbliżają do realizacji celu. Jest tam też jednak ktoś, kto może pokrzyżować ich plany.


Czytaj również:

Netflix Polska: Czarne lustro – zwiastun kolejnego odcinka 4. sezonu „Metalhead / Twardogłowy”

Premiery w ofercie Showmax Polska (03.12.2017)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...