Netflix potwierdza powstanie 2. sezonu serialu “Ozark” (2017)

Facebooktwitter

netflix-ozark-top-1Netflix oficjalnie potwierdził dziś powstanie 2. sezonu serialu “Ozark” (2017), który będzie liczył 10 odcinków. Konkretna data premiery nie została jeszcze podana.

Pierwszy sezon serialu zadebiutował w ofercie Netflixa 21 lipca 2017r.

Reżyserem, producentem wykonawczym i odtwórcą głównej roli w serialu – Marty’iego Byrde’a – jest Jason Bateman, któremu na ekranie towarzyszy (jako żona Wendy) –  nominowana do Oscara Laura Linney. Byrde’owie mają dwójkę nastoletnich dzieci, Charlotte i Jonaha, i wiodą zupełnie zwyczajne życie zupełnie zwyczajnej rodziny. Z jednym wyjątkiem – Marty, poza pracą doradcy finansowego, zajmuje się praniem pieniędzy dla jednego z największych meksykańskich karteli narkotykowych. Kiedy sprawy zaczynają się komplikować, Marty rezygnuje z dostatniego życia w Chicago i przeprowadza się z rodziną do słynącej z pięknych jezior Krainy Ozarks w spokojnym Missouri.

W serialu występują ponadto Esai Morales, Julia Garner, Marc Menchaca, Jason Butler Harner i Harris Yulin.

Ozark to mroczny dramat o kapitalizmie, relacjach rodzinnych i instynkcie przetrwania.

OZARK

Ozark (2017) – serial, sezon 1 – UHD/4K – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

W rolach głównych: Jason Bateman, Laura Linney, Sofia Hublitz
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Bill Dubuque, Mark Williams

Grający główną rolę męską Jason Bateman wyreżyserował kilka odcinków tego serialu i odpowiada za produkcję wykonawczą.

Ozark — ich ostatnia przystań. Ogólnie rzecz biorąc, Byrde’owie — tata Marty (Jason Bateman), mama Wendy (Laura Linney) i ich nastoletnie dzieci, Charlotte (Sofia Hublitz) oraz Jonah (Skylar Gaertner) — są przykładną rodzinką. Jest tylko jedna mała skaza na tym pięknym obrazku: Marty jest mózgiem operacji prania pieniędzy drugiego pod względem wielkości meksykańskiego kartelu narkotykowego.

KOMENTARZE:

2 komentarze do “Netflix potwierdza powstanie 2. sezonu serialu “Ozark” (2017)

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner