Netflix Polska: Aktualizacje oferty (16.08.2017)

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 2.9]

netflix-When-Calls-the-Heart-bg-1[AKTUALIZACJE] Bez wcześniejszej zapowiedzi premierę w ofercie Netflix Polska ma dziś serial:

When Calls the Heart / Głos serca (2014) – serial, sezon 1-3 – 7+ – można pobrać – polskie napisy
Historia z początków XX wieku o kobiecie z wyższych sfer, która porzuca miejskie życie, aby zostać nauczycielką w małym miasteczku na zachodzie Kanady.

W rolach głównych: Erin Krakow, Daniel Lissing, Lori Loughlin
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale historyczne, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Filmy kostiumowe, Filmy i seriale historyczne
Twórca: Michael Landon Jr.

Sezon 1: Młoda nauczycielka Elizabeth musi zdobyć sympatię uczniów, poradzić sobie z dwoma adoratorami i zmobilizować wdowy z miasteczka do walki z kierownictwem kopalni.

Sezon 2: W sezonie 2 Elizabeth postanawia pozostać w Coal Valley, ale nowe miłości i wyzwania mogą zagrozić jej przyszłości z Jackiem.

Sezon 3: W trzecim sezonie romans Elizabeth i Jacka rozkwita, podczas gdy związek Abigail i Franka zostaje wystawiony na próbę przez nieoczekiwanych gości w Hope Valley.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty zostały dziś usunięte filmy z serii „Hot Wheels”:

Hot Wheels: The Skills to Thrill / Team Hot Wheels: Jazda z dreszczykiem (2015) – film animowany – 45m – 7+ – można pobrać – polskie napisy i dubbing
Gdy w mieście pojawiają się auta pozbawione kierowcy, mieszkańcy Hot Wheels City są zachwyceni. Wkrótce jednak przekonują się, że nie warto wypuszczać kierownicy z dłoni.

W rolach głównych: Ben Diskin, Grant George, Faruq Tauheed
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Reżyser: Matt Danner

 

netflix-Team-Hot-Wheels-Build-the-Epic-Race-bg-1Team Hot Wheels: Build the Epic Race (2015) – film animowany – 45m – 7+ – można pobrać – polskie napisy i dubbing

Drużyna Hot Wheels musi pokonać piratów drogowych na nowym torze. Nie wolno pozwolić im zdobyć klucza do najnowszej technologii, którą wykorzystaliby w niecnych celach.

W rolach głównych: Grant George, Ben Diskin, Nicolas Roye
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki
Reżyser: Matt Danner


Aktualizacja: Dziś premierę w ofercie Netflix Polska ma 5 odcinek 2. sezonu serialu „Shooter / Strzelec” (2016).

Shooter / Strzelec (2016) – serial, sezon 1-2 – 16+ –  7,1/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
Były snajper Marines powraca do służby, aby udaremnić zamach na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wkrótce zostaje oskarżony o morderstwo, którego nie popełnił.

W rolach głównych: Ryan Phillippe, Omar Epps, David Marciano
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Seriale akcji i przygodowe, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: John Hlavin

Sezon 1: Emerytowany snajper ma pomóc udaremnić spisek na prezydenta Stanów Zjednoczonych, ale sam staje się głównym podejrzanym. Zrobi wszystko, by oczyścić swoje imię.

Sezon 2: Ledwo Bob Lee Swagger uporał się z jednym konfliktem, a już czeka go kolejny, w którym znów znajdzie się w samym środku akcji.

S2:O5 – 5. Snajper widmo – 43min
netflix-shooter-S2E5
Bob Lee i Isaac odwiedzają rosyjskiego znajomego i starają się zrozumieć motywy, którymi kieruje się Sołotow. Memphis dociera do dobrze zakonspirowanego informatora.

Następny odcinek serialu pojawi się w ofercie od 23 sierpnia 2017r.


Aktualizacja cd.: Do oferty trafił 2. sezon serialu:

Little Witch Academia (2017) – serial, sezon 1-2 – 7+ – polskie napisy i dubbing
Akko trafia do szkoły dla czarownic — Akademii Luna Nova. Może nie jest najlepszą uczennicą, ale wiele nadrabia swoim podejściem do życia.

W rolach głównych: Megumi Han, Fumiko Orikasa, Michiyo Murase
Gatunki: Seriale i programy, Seriale anime

Sezon 1: Pełna entuzjazmu, ale niezbyt uzdolniona Akko i jej przyjaciółki, Lotte i Sucy, uczą się w Akademii Luna Nova, aby zostać czarownicami.

Sezon 2: Choć Akko nadal nie radzi sobie nawet z najprostszymi zaklęciami, wciąż mocno marzy o zostaniu taką czarownicą jak jej idolka.

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...