Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 9 listopada 2019

Facebooktwitter


Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o nowy sezon serialu Little Things, a 8 filmów zostało przeznaczonych do usunięcia 16 listopada 2019r.

Dzisiejsza nowość

3. sezon Little Things (2018) | serial, sezon 1-3 | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Para dwudziestolatków próbuje odnaleźć się we współczesnym Mumbaju, pokonać zawodowe problemy i rozgryźć specyfikę nowoczesnych związków.

W rolach głównych: Dhruv Sehgal, Mithila Palkar

W tym serialu o realiach życia występują Dhruv Sehgal („What the Folks”, „Adulting”) i Mithila Palkar („Pałeczki”).Sezon 1.: 5 odcinków – Para dwudziestolatków próbuje odnaleźć się we współczesnym Mumbaju, pokonać zawodowe problemy i rozgryźć specyfikę nowoczesnych związków.

Sezon 2.: 8 odcinków – Kolejne etapy związku Kavyi i Dhruva wiążą się z ciekawymi rozmowami o wspólnej przyszłości oraz zabawnymi wizytami rodziny i przyjaciół.

Sezon 3.: 9 odcinków od 9.11.2019 – Relacja Kavyi i Dhruva zmienia się z mieszkania razem w związek na odległość, a ich indywidualne odkrywanie własnego „ja” odbija się na ich w wspólnym życiu.

Gatunki: Romantyczne dramaty telewizyjne, Romantyczne seriale komediowe, Programy i seriale w języku hindi, Indyjskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Seriale komediowe
Kategorie: Romantyczny


Filmy dostępne w ofercie Netflix Polska tylko do 15 listopada 2019r

About a Boy / Był sobie chłopiec (2002)
film – 1g41m – 7,12/10 – polskie napisy i lektor

Beztroski londyńczyk Will wymyśla sobie syna i zapisuje się na spotkania dla samotnych rodziców, na których planuje poderwać co najmniej jedną z matek.

Ali G Indahouse / Ali G (2002)
film – 1g27m – można pobrać – 6,62/10 – polskie napisy i lektor

Aspirujący gangster i raper Ali G próbuje uratować ośrodek rozrywki Johna Nike’a przed zamknięciem. Przy okazji zostaje wybrany do parlamentu.

Casper / Kacper (1995)
film – 1g40m – można pobrać – 7,1/10 – polskie napisy i lektor

Pogromca duchów przyjmuje zlecenie od bogatej dziedziczki. Jednak jego córka zaprzyjaźnia się z miłym duszkiem, który mieszka w nawiedzonej rezydencji.

Funny People (2009)
film – 2g25m – można pobrać – 6,25/10 – polskie napisy i lektor

Znany komik nie zastanawia się zbytnio nad tym, jak traktuje innych. Jednak druzgocąca diagnoza zmusza go do zmiany życiowych priorytetów.

Inside Man / Plan doskonały (2006)
film – 2g8m – można pobrać – 7,7/10 – polskie napisy i lektor

Detektyw ściga złodzieja, który jest zawsze o krok do przodu. Gdy do akcji wkracza porywczy negocjator, sprawy wymykają się spod kontroli.

Powrót do oferty od 16.05.2019.

Role w tym zwodniczym thrillerze Spike’a Lee wydają się wręcz skrojone na miarę dla Denzela Washingtona i Jodie Foster.

Pitch Black (2000)
film – 1g48m – można pobrać – 7,57/10 – polskie napisy i lektor

Statek rozbija się na opuszczonej planecie. Pasażerowie, wśród których jest morderca, muszą zmierzyć się z krwiożerczymi bestiami.

The LEGO Ninjago Movie / LEGO NINJAGO: FILM (2017)
film dla dzieci i młodzieży – 1g41m – polskie napisy i dubbing

Lloyd i jego kumple, czyli tajemniczy wojownicy ninja, bronią miasta przed złym Lordem Garmadonem, który prywatnie jest… ojcem Lloyda.

The Unborn / Nienarodzony (2009)
film – 1g27m – można pobrać – 6,3/10 – polskie napisy i lektor

Nocą prześladują ją koszmarne sny, a w dzień — duch małego chłopca. Nastoletnia bohaterka tego przerażającego thrillera prosi więc o pomoc duchowego doradcę.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

Premiery filmowe w ofercie HBO GO Polska – 9 listopada 2019

Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 8 listopada 2019

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner