Netflix: Zagubieni w kosmosie na Comic Con w Dubaju – zdjęcia i materiał wideo

Facebooktwitter

Toby Stephens, Mina Sundwall, Maxwell Jenkins, Taylor Russell, Molly Parker
Zagubieni w kosmosie byli obecni na Comic Conie w Dubaju. 6 kwietnia 2018r. na zgromadzonych w World Trade Center czekał przedpremierowy pokaz pierwszych odcinków oraz mnóstwo atrakcji związanych z nową produkcją Netflix.

Na wydarzeniu pojawiła się cała serialowa rodzina Robinsonów: Toby Stephens, Molly Parker, Maxwell Jenkins, Taylor Russell oraz Mina Sundwall.

Premiera  Zagubionych w kosmosie  13 kwietnia 2018 r. tylko na Netflix.

O serialu Zagubieni w kosmosie
Zagubieni w kosmosie to współczesna wersja serialu science fiction z lat 60-tych. Jego akcja toczy się w odległej o 30 lat przyszłości. Kolonizacja innych planet stała się możliwa, a Robinsonowie pomyślnie przeszli testy i znaleźli się w gronie wybrańców, którzy mają rozpocząć nowe życie w lepszym świecie. W trakcie podróży koloniści są jednak zmuszeni awaryjnie lądować na nieznanej planecie, gdzie muszą współpracować i nawiązać nowe sojusze, aby przetrwać w niebezpiecznej i obcej rzeczywistości, odległej lata świetlne od celu podróży.

W rolach głównych występują TOBY STEPHENS (Piraci, Śmierć nadejdzie jutro) jako John Robinson oraz MOLLY PARKER (House of Cards, Deadwood) jako Maureen Robinson – małżonkowie w separacji, którzy walcząc o bezpieczeństwo rodziny, próbują uratować także swój związek. W role dzieci Robinsonów wcielają się: TAYLOR RUSSELL (Wrogie niebo) jako pewna siebie i uparta Judy, MINA SUNDWALL (Plan Maggie, Tytuł do praw) jako bystra Penny oraz MAX JENKINS (Sense8, Betrayal) jako ciekawy świata i wrażliwy Will Robinson – najmłodszy i najbardziej bezbronny członek rodziny, który nieoczekiwanie nawiązuje niewytłumaczalną więź z pochodzącym z obcej planety robotem.

Wraz z Robinsonami na obcej planecie uwięzione są również dwie osoby spoza rodziny, które w obliczu trudnych okoliczności szybko znajdują wspólny język (zwłaszcza że łączy je wyjątkowy talent do oszustwa). Są to  mistrzyni manipulacji – charyzmatyczna, a zarazem niepokojąca dr Smith, którą zagra PARKER POSEY (Śmietanka towarzyska, Mascots, Koncert dla Irwinga) oraz szelmowski i niezamierzenie czarujący Don West (Ignacio Serricchio znany z Kości, i Polowania na drużbów), który wcale nie miał zamiaru zostać nowym mieszkańcem kolonii, nie mówiąc już o awaryjnym lądowaniu na nieznanej planecie.

Zdjęcia: Juho Aronen/ Netflix

Za produkcję serialu odpowiada Legendary Television, a scenariusz napisał duet Matt Sazama i Burk Sharpless (Dracula: Historia nieznana, Łowca czarownic). Showrunnerem jest Zack Estrin (Skazany na śmierć). Oprócz nich producentami wykonawczymi są także Kevin Burns z Synthesis Entertainment, Jon Jashni, Neil Marshall z Applebox oraz Marc Helwig. Twórcą oryginalnego serialu Lost in Space series był Irwin Allen.


Czytaj również:

Netflix Polska: Filmy animowane z serii „My Little Pony” dostępne w ofercie tylko do 15 kwietnia 2018r.

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (08.04.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner