Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (13.10.2017)

Facebooktwitter

netflix-mindhunter-bg2-1Zgodnie z  planem wydawniczym Netflix Polska na październik 2017r. dziś swoją premierę w ofercie mają filmy i seriale:

MINDHUNTER (2017) – serial, sezon 1 – UHD/4K/HDR – 16+ – polskie napisy i lektor
Koniec lat 70. Dwóch agentów FBI zmienia oblicze kryminologii, badając umysły morderców i niebezpiecznie przybliżając się do poznania istoty bezwzględnego zła.

W rolach głównych: Jonathan Groff, Holt McCallany, Anna Torv
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Joe Penhall

W serialu u boku Groffa („Spojrzenia”, „Glee”) i McCallany’ego („Sully”, „Kiedy gasną światła”) występują Anna Torv („Fringe: Na granicy światów”) i Hannah Gross („Unless”). Za reżyserię odpowiadają David Fincher („Zaginiona dziewczyna”, „The Social Network”, „Zodiak”),Asif Kapadia („Amy”, „Senna”), Tobias Lindholm („Wojna”, „Porwanie”) i Andrew Douglas („Amityville”, „uwantme2killhim?”), a producentami wykonawczymi są David Fincher, Joshua Donen („Zaginiona dziewczyna”, „Szybcy i martwi”), Charlize Theron („Szefowa”, „Hatfields & McCoys”) oraz Cean Chaffin („Zaginiona dziewczyna”, „Podziemny krąg”).


Aby przewidzieć ruchy szaleńca, najpierw trzeba go zrozumieć.


netflix-The Babysitter-bg1-1The Babysitter / Opiekunka (2017) – film – 1g25m – UHD/4k – 16+ – polskie napisy i lektor
Pewnej nocy Cole odkrywa, że jego seksowna opiekunka należy do sekty satanistycznej. Jej członkowie zrobią wszystko, by utrzymać to w tajemnicy.

W rolach głównych: Samara Weaving, Hana Mae Lee, Judah Lewis
Gatunki: Komedie, Mroczne komedie, Horrory, Horrory komediowe
Reżyser: McG

Horror komediowy z Samarą Weaving („Ash kontra martwe zło”) i Bellą Thorne („You Get Me”) w reżyserii McG.


Czytaj również:

Netflix Polska: Filmowe nowości i premiery w ofercie (13.10.2017)

Premiery w ofercie Netflix Polska (12.10.2017)


netflix-Super Monsters-bg-1Super Monsters / Dzieciaki straszaki (2017) – serial animowany, sezon 1 – dla każdego – polskie napisy i dubbing
Dzieciaki, których rodzice to najsławniejsze potwory na świecie, starają się opanować swoje supermoce, przygotowując się jednocześnie do pójścia do przedszkola.

W rolach głównych: Elyse Maloway, Vincent Tong, Erin Matthews
Gatunki: Seriale i programy, Seriale dla dzieci, Telewizyjne kreskówki, Filmy edukacyjne dla dzieci
Twórca: Avi Arad


netflix-Kingdom of Us-bg-1Kingdom of Us / Nasze królestwo (2017) – film – 1g49m – 16+ – polskie napisy
Przejmujący dokument opowiadający o ośmioosobowej rodzinie, która zmaga się z silnymi emocjami i wraca do wspomnień z dzieciństwa po samobójczej śmierci ojca.

Gatunki: Filmy dokumentalne, Dokumenty biograficzne
Reżyser: Lucy Cohen


MEYEROWITZ_STORIES_POL-top-1The Meyerowitz Stories (New and Selected) / Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane) (2017) – film – 1g52m – 16+ – polskie napisy i lektor
Trójka dorosłego rodzeństwa spotka się w Nowym Jorku, by spierać się ze swoim złośliwym ojcem artystą i jego przebrzmiałą twórczością. Na jaw wychodzą zazdrość i urazy.

W rolach głównych: Adam Sandler, Ben Stiller, Dustin Hoffman
Gatunki: Komedie, Mroczne komedie, Dramaty, Dramaty niezależne, Kino niezależne, Komedie niezależne
Reżyser: Noah Baumbach

W filmie Opowieści o rodzinie Meyerowitz (utwory wybrane) [The Meyerowitz stories (new and selected)] napisanym i wyreżyserowanym przez Noaha Baumbacha zagrali między innymi Adam Sandler, Ben Stiller, Dustin Hoffman, Emma Thompson, Elizabeth Marvel i Grace Van Patten. To międzypokoleniowa opowieść o dorosłym rodzeństwie usiłującym uwolnić się spod wpływu starzejącego się ojca. Producentami filmu są IAC Films, Scott Rudin, Baumbach, Lila Yacoub i Eli Bush. Film pokazywany był w konkursie głównym tegorocznego festiwalu w Cannes, trafił także do oficjalnej selekcji 55. Nowojorskiego Festiwalu Filmowego. Premiera filmu 13 października tylko w serwisie Netflix.

KOMENTARZE:

5 komentarzy do “Premiery filmowe i serialowe w ofercie Netflix Polska (13.10.2017)

 • 13.10.2017 o 09:28
  Bezpośredni odnośnik

  Możecie sobie narzekać i psioczyć na Netflix ile chcecie ale jak przychodzi takie piątek i mamy 2 świetne nowości “Mindhunter” oraz “Opowieści o rodzinie Meyerowitz” to oczekiwałbym ze wszystkie marudy będą pisać pozytywne komentarze 🙂 Świetny miesiąc w Netflixie, oglądania na wiele dni.

  • 13.10.2017 o 10:22
   Bezpośredni odnośnik

   nie to, że zamierzam psioczyć na N., ale bardzo mnie ciekawi jednak kwestia – czy obejrzałeś już obie pozycje, że uważasz, że są świetne, czy po prostu uważasz, że są świetne bo wyprodukował je Netflix, czy może uważasz, że są świetne bo objerzałeś trailer? Ja zazwyczaj wolę coś obejrzeć, poznać, sprawdzić zanim nazwę to “świetnym”, ale może tylka ja mam tak dziwnie?

 • 13.10.2017 o 11:30
  Bezpośredni odnośnik

  Stefan: Zeby nie tracić czasu na słabe pozycje (nie mam na tyle czasu by obejrzeć wszystko, jak leci, wybieram najlepsze pozycje) to sprawdzam różne recenzje, polskie i zagraniczne. Oczywiście szukam tylko ogólnych ocen, nie czytam całych recenzji żeby się za dużo nie dowiedzieć. W przypadku filmu “Opowieści …” sprawa jest prosta, bo film był pokazany w konkursie w Cannes więc wiele osób to widziało i opinie są bardzo pozytywne. W przypadku Mindhuntera Netflix udostępnił dziennikarzom tylko 2 odcinki ale wszystkie dostępne oceny są też bardzo pozytywne. Myślę, że skoro 2 odcinki trzymają wysoki poziom to reszta będzie taka sama. Na podstawie recenzji zobaczę też “Suburrę”. Oczywiscie, czasem wszyscy recenzenci mogą się mylić ale zawsze jest to jakas wskazówka, lepiej niż oglądać samemu na chybił-trafił.

  • 15.10.2017 o 08:07
   Bezpośredni odnośnik

   ok. rozumiem, chociaż ja tak do tego nie podchodzę. Przykład z recenzjami dziennikarzy, czy krytyków- taki the Get down miał entuzjastyczne recenzje krytyków, a okazał się totalną porażką. Faktycznie Mindhunter zapowiada się dobrze, ale czy jest faktycznie taki na jaki wygląda? Przekonam się sam :). Zwłaszcza, że jak dla mnie to Netflix ma ostatnio więcej porażek niż sukcesów jeśli chodzi o własne produkcje i faktycznie mam nadzieję, że Suburra i Mindhunter trochę odwrócą ten trend.

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner