Rick i Morty wracają! Nowy sezon już dostępny w ofercie HBO Max

Facebooktwitter

HBO Max seriale

Rick i Morty powracają i tym razem są sobą bardziej niż zwykle. To już siódmy sezon, a możliwości wydają się nieograniczone. Co się dzieje z Jerrym, złą Summer, czy kiedykolwiek wrócą do liceum? Nowe odcinki siódmego sezonu są już dostępne w ofercie HBO Max.

“Rick and Morty” to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, śledzący losy genialnego, lecz socjopatycznego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Siódmy sezon serialu składa się z 10 nowych odcinków.

 

HBO Max seriale

 

Dzięki talentowi całego zespołu możemy cieszyć się dziesięcioma nowymi odcinkami, które po raz kolejny podnoszą poprzeczkę zarówno jeśli chodzi o komedię jak i animację. Ten sezon udowadnia, ze geniusze pracujący nad “Rick’em i Morty’m” dopiero zaczynają.” – mówi Michael Ouweleen, prezes Adult Swim.

 

HBO Max seriale

HBO Max seriale

 

Adult Swim jest liderem animacji dla dorosłych od ponad piętnastu lat, oferującym cieszące się uznaniem krytyków, wielokrotnie nagradzane seriale takie jak Rick i Morty, “Genndy Tartakovsky’s Primal”, “Eric Andre Show”, “Uśmiechnięci przyjaciele”, “Wojownicy jednorożca”,  “My Adventures with Superman”.

 

 


 

Polecamy również

Świętuj 100-lecie Disneya: „Było sobie studio”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w 4K i kultowe animacje w odświeżonej wersji w ofercie Disney+

Nowości w HBO Max | 16 – 31 października | oficjalna lista premier

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner