Marzec 2021 w ofercie HBO GO – nowe filmy i seriale – lista premier

Facebooktwitter

hbo go

Marzec w HBO GO upłynie pod znakiem dobrej rozrywki filmowo-serialowej. Miesiąc przyniesie dużo nowości, ale i kultowych tytułów, do których zawsze warto wracać. Znajdą się wśród nich pozycje dla miłośników fantasy, kryminałów, komedii czy historii opartych na faktach. Wybór tych ostatnich będzie szczególnie duży. 

Wśród nowości będzie m.in. produkcja Max Original Pokolenie, stworzony przez nastoletnią Zeldę Barnz, która opowie o grupie młodych ludzi szukających swojego miejsca w życiu, eksplorujących własną tożsamość i seksualność. Do serwisu z nowym sezonem wrócą brytyjscy Rodzice, czyli komedia z życia wzięta, przedstawiająca perypetie dwójki rodziców małych dzieci, których codzienność często daleka jest od ideału. Swoją premierę będzie miał również nowy sezon serialu z Kevinem Baconem w jednej z głównych ról, czyli Miasto na wzgórzu. Produkcja ta przedstawia historię sojuszu między idealistycznym prokuratorem a skorumpowanym agentem FBI, który zmienił oblicze Bostonu. Do serwisu wróci z kolejnym sezonem także serial Mayans M.C., będący kontynuacją nagradzanych Synów Anarchii, a opowiadający o członku gangu motocyklowego Mayans M.C., Ezekielu „EZ” Reyesie.

Miłośników kina superbohaterskiego czeka w marcu ogólnoświatowa premiera Ligii Sprawiedliwości Zacka Snydera wyczekiwanego przez fanów filmu cenionego reżysera. W produkcji Bruce Wayne, chcąc mieć pewność, że poświęcenie Supermana nie poszło na marne, łączy siły z Dianą Prince, by zwerbować zespół superbohaterów, którzy ochronią świat przed zbliżającym się niebezpieczeństwem. W filmie wystąpiła plejada gwiazd kina, w tym Jason Momoa, Henry Cavill, Gal Gadot, Ben Affleck, Ezra Miller czy Amy Adams. Innym nowym tytułem, w którym także zobaczymy Bena Afflecka jest Droga powrotna. Aktor wciela się w nim w rolę zmagającego się losem i nałogiem byłego sportowca, który dostaje od losu drugą szansę.

hbo go filmy

Nie zabraknie także produkcji, które będą gratką dla miłośników klasyki kina. Do biblioteki HBO GO zostanie dodana trylogia filmów na postawie kultowej powieści J.R.R. Tolkiena Władca Pierścieni. Seria w reżyserii Petera Jacksona wyróżniona została łącznie 17 Oscarami i aż 30 nominacjami do tej nagrody. To jednak nie wszystko, ponieważ Władcy Pierścieni towarzyszyć będzie także trylogia filmów Hobbit, w których zobaczymy Martina Freemana w roli Bilbo Bagginsa, Iana McKellena jako Gandalfa czy nietypową rolę Benedicta Cumberbatcha jako Smauga. Co warto zaznaczyć, wszystkie filmy z serii Hobbit dostępne będą także w rozszerzonej wersji reżyserskiej. Kolejną trylogią, która w marcu pojawi się w serwisie będzie Ojciec chrzestny. Kultowa seria filmów Francisa Forda Coppoli, do której scenariusz współtworzył Mario Puzo. W filmach zobaczymy m.in. Marlona Brando, Ala Pacino, Roberta Duvala czy Roberta De Niro.

hbo go filmy

hbo go filmy

Na amatorów kina dokumentalnego czeka prawdziwa uczta filmowa. Lista dokumentów dostępnych w HBO GO powiększy się o kilkanaście ciekawych pozycji. Jedną z nich będzie Margaret Atwood. Słowo to siładokument przedstawiający portret niezwykłej kobiety i pisarki, która jest autorką powieści Opowieść podręcznej. Nie zabraknie też europejskiego punktu widzenia, dzięki produkcjom HBO Europe. Znajdą się wśród nich najnowsze dokumenty – węgierski film Dwie matki, przedstawiający historię Virág, byłej posłanki, oraz jej partnerki Nóry, które postanawiają adoptować dziecko. Kobiety decydują się na ten krok, mając świadomość, jak trudno jest na Węgrzech parom jednopłciowym powiększyć rodzinę. Drugą nowością będzie bułgarski film dokumentalny Ciche dziedzictwo, który opowie o sile rodziny, dojrzewaniu i braniu na siebie dużej odpowiedzialności w imię miłości i przyjaźni między matką a córką.

Marzec 2021 w ofercie HBO GO

https://youtu.be/7GXf4KDwyQs

Z każdym miesiącem kolekcja HBO GO powiększa się o nowe tytuły. Aktualnie w ofercie znajduje się ponad 800 filmów i ponad 300 seriali.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner