Lipiec w ofercie Disney+

Facebooktwitter

disney+

Lipiec w Disney+ zdecydowanie nie oznacza sezonu ogórkowego! Fani uznawanego za jeden z najlepszych seriali ostatnich lat w końcu się doczekali – Carmy Berzatto i jego ekipa powracają do kuchni, by wspiąć się na nowe gastronomiczne wyżyny w 3. sezonie serialu FX „The Bear”. Emocji dostarczy również serial „Most zbrodni”, inspirowany prawdziwą historią głośnej sprawy nastolatki, która poszła na spotkanie z przyjaciółmi i nigdy nie wróciła do domu.

Seria „Następcy” powraca w nowej odsłonie. Główna bohaterka filmu „Następcy: Rebelia Red” cofa się w czasie, by uratować Auradon, swój magiczny dom. Na wszystkich małych i dużych fanów przygód Bluey czeka seria krótkometrażówek „Blue w szortach”, a w nich jeszcze więcej zabaw i przygód ulubionych bohaterów.

THE BEAR – SEZON 3
[FX’S THE BEAR S3]
SERIAL ORYGINALNY
17 lipca – dostępne wszystkie odcinki

Trzeci sezon serialu FX „The Bear” powraca, a z nim Carmen “Carmy” Berzatto (Jeremy Allen White), Sydney Adamu (Ayo Edebiri) i Richard “Richie” Jerimovich (Ebon Moss-Bachrach), którzy robią wszystko, co w ich mocy, aby wznieść The Bear – bar przekształcony w wykwintny lokal – na najwyższy poziom. Utrzymanie się na powierzchni w tym niestabilnym biznesie nie jest łatwym zadaniem. Choć dla wielu z branży to przegrana bitwa, Carmy naciska na siebie mocniej niż kiedykolwiek i wymaga doskonałości od swojej załogi, aby osiągnąć to, czego wszyscy pragną.

Wspólne dążenie do kulinarnego ideału podbudowuje załogę i sukcesywnie wzmacnia więzi, będące głównym spoiwem restauracji. W miarę powiększania się zespołu, każdy członek będzie przesuwał granice swoich umiejętności, aby osiągnąć jak najwyższy poziom usług w ramach pełnionej funkcji. W branży restauracyjnej nie istnieje coś takiego, jak stały grunt, a wraz z ciągle zmieniającym się rynkiem, pojawiają się również nowe wyzwania i możliwości. Szefowie kuchni nauczyli się, że liczy się każda sekunda, a tylko od sprawności ekipy zależy, czy uda się ją wykorzystać. Trzeci sezon da widzom odpowiedź na pytanie, czy ekipa „The Bear” ma to, czego potrzeba, aby przetrwać branżowe zawirowania.

MOST ZBRODNI
[UNDER THE BRIDGE]
SERIAL ORYGINALNY
10 lipca – dostępne wszystkie odcinki
disney+

„Most zbrodni” oparty jest na książce uznanej autorki Rebekki Godfrey i opowiada prawdziwą historię czternastoletniej Reeny Virk (Vritika Gupta), która w 1997 roku wyszła z domu, by dołączyć do przyjaciół na imprezie, ale nigdy nie wróciła. Oczami Godfrey (Riley Keough) i lokalnej policjantki (Lily Gladstone) oglądamy przedstawiony w serialu tajemny świat młodych dziewcząt oskarżonych o morderstwo i odkrywamy przy tym zaskakujące fakty o nieprawdopodobnym zabójcy.

NASTĘPCY: REBELIA RED
[DESCENDANTS: THE RISE OF RED]
FILM ORYGINALNY DISNEYA
12 lipca

Uma, która niegdyś stała po złej stronie mocy, teraz jest dyrektorką liceum w Auradonie. Do szkoły zaprasza Red, zbuntowaną córkę tyranicznej Królowej Kier z Krainy Czarów. Królowa Kier nie cierpi całego Auradonu, a zwłaszcza Kopciuszka. Korzysta z okazji do zemsty, podrzucając córkę do nowej szkoły i postanawia objąć władzę. Red musi połączyć siły z wiecznie dążącą do perfekcji córką Kopciuszka, Chloe, by cofnąć się w czasie i zmienić bieg bolesnych zdarzeń, które sprawiły, że mama Red stała się królową złoczyńców.

BLUE W SZORTACH
[BLUEY MINISODES]
SERIAL ORYGINALNY
3 lipca  – 8 odcinków krótkometrażowych

Kolekcja trwających od jednej do trzech minut miniodcinków “Blue w szortach” została napisana przez twórcę “Bluey” Joe Brumma i wyprodukowana przez Ludo Studio. Krótkometrażówki podkreślają zabawne i słodkie momenty z udziałem Bluey i Bingo, opierając się na zabawnych interakcjach i grach, które pozwalają jeszcze lepiej odkrywać postacie i świat znany z “Bluey”.

WILL TRENT – SEZON 2
[WILL TRENT S2]
SERIAL ORYGINALNY
24 lipca – 3 odcinki w dniu premiery

Główny bohater serialu opartego na cyklu bestsellerowych powieści Karin Slaughter „Will Trent”, agent specjalny Will Trent z Biura Dochodzeniowego stanu Georgia (GBI) został porzucony po urodzeniu i miał trudne dzieciństwo w niewydolnym systemie rodzin zastępczych w Atlancie. Teraz Will wykorzystuje w ściganiu przestępców swoje unikalne doświadczenia i ma najwyższy w GBI wskaźnik rozwiązanych spraw.

JESZCZE ŻYJĘ – SEZON 2
[NOT DEAD YET S2]
SERIAL ORYGINALNY
3 lipca – dostępne wszystkie odcinki

Twórcami serialu „Jeszcze żyję” są David Windsor i Casey Johnson, a w roli głównej występuje Gina Rodriguez. Opowiada on perypetie Nell Serrano, życiowej porażki, jak sama siebie określa, która pisze nekrologi w lokalnej gazecie i stara się jakoś układać sobie relacje w życiu osobistym i zawodowym. Rzecz w tym, że widuje zmarłych, o których ma pisać, i udzielają jej oni porad życiowych. Serial jest adaptacją książki Alexandry Potter “Confessions of a 40-something F**k Up”.

CZY WIESZ, ŻE…

 – Przyszłość nadeszła! “Futurama” powraca z 12. sezonem, a wraz z nim Fry, Leela, Bender i ich towarzysze w nowych przygodach. Od 29 lipca w Disney+.

FINAŁOWE ODCINKI, KTÓRYCH NIE MOŻNA PRZEGAPIĆ!

LA CLIPPERS: WALKA O ZWYCIĘSTWO
[FX’S CLIPPED]
Finał sezonu 2 lipca
GWIEZDNE WOJNY: AKOLITA
[STAR WARS: THE ACOLYTE]
Finał sezonu 17 lipca
THE KARDASHIANS – SEZON 5
Finał sezonu 25 lipca

 


CO JESZCZE POJAWI SIĘ W LIPCU?

MISJA: PODSTAWÓWKA – SEZON 3 (7 ODCINKÓW)
ABBOTT ELEMENTARY S3 PART 2
Od 10 lipca
CO ROBIMY W UKRYCIU – SEZON 5
[WHAT WE DO IN THE SHADOWS S5]
Od 17 lipca

O Disney+
Disney+ to usługa streamingowa, będąca domem dla filmów i programów Disneya, Pixara, Marvela, ze świata Gwiezdnych wojen, National Geographic oraz takich tytułów jak „Simpsonowie” oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star. Disney+, jako flagowa usługa streamingowa Disneya, oferuje kolekcję oryginalnych treści na wyłączność, w tym filmów pełnometrażowych, dokumentów, seriali animowanych i aktorskich oraz pozycji krótkometrażowych. Oprócz dostępu do niepowtarzalnego zbioru telewizyjnej i filmowej rozrywki Disneya, Disney+ jest także domem najnowszych produkcji The Walt Disney Studios.


Polecamy również

Czerwcowe premiery w Netflixie | Oficjalna lista filmów i seriali. Wśród nowości: “Spadek”, “Bridgertonowie” i “Sprawa rodzinna”

Czerwiec w ofercie Disney+

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner