Premiera serialu „That ’70s Show / Różowe lata 70.” (1998-2006) w ofercie Netflix Polska

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 3.8]

netflix-That 70s Show-bg-1
W dniu dzisiejszym, po złapaniu solidnego poślizgu, w ofercie serwisu Netflix Polska pojawił się kultowy serial komediowy.

Zaplanowany na 18 sierpnia serial został dodany ponad trzy miesiące później. Dostępnych jest wszystkich osiem sezonów produkcji.

That ’70s Show / Różowe lata 70. (1998-2006) – serial komediowy, sezony 1-8 – 13+ – polskie napisy i lektor.
IMDb: 8.1/10

Poczuj klimat amerykańskich przedmieść lat 70., gdzie nastolatki imprezują w piwnicy, słuchając dobrego rocka i ciesząc się klimatem szalonej wolności.

W rolach głównych: Topher Grace, Mila Kunis, Ashton Kutcher
Gatunki: Seriale i programy, Seriale komediowe, Sitcomy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Mark Brazill, Bonnie Turner, Terry Turner

Ten długo nadawany serial komediowy zapoczątkował kariery Ashtona Kutchera, Mili Kunis i Tophera Grace’a.

Sezon 1: Cofnij się do czasów, gdy wszyscy nosili dzwony, i zaprzyjaźnij się z Erikiem Formanem, nieśmiałym nastolatkiem z Wisconsin, oraz jego zabawną paczką znajomych.

Sezon 2: Eric i Donna przechodzą na bliższy poziom znajomości, Kelso podrywa Laurie, a Jackie zaskakuje wszystkich swoim nagłym uczuciem do Hyde’a.

Sezon 3: Kolejna dawka zabawnych perypetii niezdarnego Erica i sympatycznej Donny, tym razem na tle miłosnego trójkąta Kelsa, Jackie i Hyde’a.

Sezon 4: Związek dwójki głównych bohaterów się rozpada, a Eric zyskuje możliwość zobaczenia, jak wyglądałoby jego życie, gdyby nigdy nie był z Donną.

Sezon 5: Koniec szkoły jest już bliski, więc ekipa zaczyna myśleć o dalszym życiu. Jackie zbliża się do Hyde’a, a Eric i Donna dzielą wspólną tajemnicę.

Sezon 6: Eric jest świadkiem wyjazdu Donny na studia. Fez i Laurie odkrywają wady i zalety małżeństwa. Kelso szkoli się, by zostać policjantem.

Sezon 7: Kelso stara się być dobrym ojcem, Eric przygotowuje się do wyjazdu do Afryki, a Donna odkrywa feminizm. Nie brakuje też czasu na futbol i wędkowanie pod lodem.

Sezon 8: Nadchodzi czas dużych zmian. Fez i Jackie zmagają się z problemami uczuciowymi, Kelso staje przed trudną decyzją, a Red i Kitty doświadczają syndromu pustego gniazda.


Czytaj również:

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (29.11.2017)

Netflix Polska: Premiery w ofercie (28.11.2017)


 

KOMENTARZE:

8 myśli nt. „Premiera serialu „That ’70s Show / Różowe lata 70.” (1998-2006) w ofercie Netflix Polska

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...