🌹 Marcowe premiery na Netflix – planowane nowości – oficjalna lista filmów i seriali 🌹

Facebooktwitter

Netflix marzec 2021

Otrzymaliśmy z Netflix Polska informacje dotyczące premier w ofercie na miesiąc marzec 2021. Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą.

Marzec rozpoczynamy od premiery Nowego wspaniałego świata będącego współczesną adaptacją powieści Aldousa Huxleya. W rolach głównych zobaczymy Aldena Ehrenreicha i Demi Moore.

Netflix

W serwisie zadebiutuje także serial Sky Rojo od twórców kultowej serii Dom z papieru. Pojawi się również produkcja Ferajna z Baker Street, nie lada gratka dla fanów Sherlocka Holmesa!

Przygotowaliśmy też wiele filmowych nowości, w tym komedię dla całej rodziny Dzień na tak (w roli głównej Jennifer Garner). Nie zabraknie propozycji dla najmłodszych – Michelle Obama zaprosi widzów w kulinarną podróż z ciekawskimi pacynkami Gofcią i Mochi.

Netflix

Z kolei do kolekcji polskich filmów dostępnych na Netflix dołączą Pan T. i Sala samobójców. Hejter.

Netflix

Zapraszamy także do obejrzenia najnowszego odcinka Netflix Studio, w którym przeniesiemy się do Mirmiłowa i *na plasterki* rozłożymy wszystko, co związane z serialem Kajko i Kokosz. Premiera już 28 lutego tylko na Netflix.

Tym razem przenosimy się do Mirmiłowa i *na plasterki* rozkładamy wszystko, co związane z serialem Kajko i Kokosz. Będzie dużo o autorze kultowych komiksów – Januszu Chriście, pracy przy animacji, trochę o przyjaźni, smokach i przenoszeniu ich z papieru na ekran.

Gośćmi dziewiątego odcinka Netflix Studio są:

  • Paulina Christa – prezeska fundacji Kreska im. Janusza Christy
  • Ewelina Gordziejuk- showrunnerka, pomysłodawczyni i producentka wykonawcza serialu
  • Michał “Śledziu” Śledziński- twórca komiksów, współreżyser “Kajko i Kokosz”

Nowości na Netflix | Marzec 2021


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner