Serial “Julia” powraca. Nowe odcinki już od 16 listopada w ofercie HBO Max

Facebooktwitter

Hbo Max seriale

Drugi sezon serialu “Julia” zadebiutuje w czwartek 16 listopada w HBO Max. Premierowe odcinki udostępniane będą raz w tygodniu. Finał sezonu zaplanowano na 21 grudnia.

Podczas gdy jej program kulinarny zdobywa popularność na antenie, Julia musi zmierzyć się z prawdziwą sławą. Co to oznacza dla niej samej, jej zespołu oraz samego programu?

W drugim sezonie serialu Julia wraz z oddanym mężem Paulem wracają ze swojego domu w Simca we Francji. Szybko okazuje się, że sukces może zmienić wszystko. Nie tracąc swej pogody ducha bohaterka wraz ze współpracownikami próbuje poradzić sobie z WGBH, Białym Domem i pewnym zagrożeniem z przeszłości. Jednocześnie przewodzi też publicznej telewizji oraz konfrontuje się z kwestiami społecznymi aktualnymi również dzisiaj.

 

Hbo Max seriale

 

Obsada: Sarah Lancashire, David Hyde Pierce, Bebe Neuwirth, Brittany Bradford, Fran Kranz, Fiona Glascott, Robert Joy.

Twórcy: produkcja: Lionsgate i 3 Arts Arts Entertainment, showrunner i producent wykonawczy: Chris Keyser, twórca serialu i producent wykonawczy: Daniel Goldfarb, producenci wykonawczy: Erwin Stoff z 3 Arts Entertainment, Kimberly Carver, Charles McDougall, Donna Bloom i Erica Lipez, producent konsultujący z ramienia The Julia Child Foundation for Gastronomy and the Culinary Arts: Todd Schulkin.


 

Polecamy również

Rick i Morty wracają! Nowy sezon już dostępny w ofercie HBO Max

Świętuj 100-lecie Disneya: „Było sobie studio”, „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w 4K i kultowe animacje w odświeżonej wersji w ofercie Disney+

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner