THE EDDY – oficjalny zwiastun nowego serialu od Netflix Polska

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix prezentuje oficjalny zwiastun serialu THE EDDY w reżyserii Damiena Chazelle’a.

Premiera nowego serialu już 8 maja na Netflix.

W dniu premiery, 8 maja, wytwórnia Arista Records udostępni także oficjalną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi utworami z serialu.

Akcja serialu THE EDDY rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. To opowieść o losach właściciela podupadającego klubu, grającej w nim kapeli i niebezpieczeństw, z jakimi muszą mierzyć się w chaotycznym życiu miasta.

Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu THE EDDY opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno. Serial powstał dzięki współpracy Alana Poula, Damiena Chazelle’a, laureata nagrody BAFTA Jacka Thorne’a (National Treasure) i sześciokrotnego zdobywcy Grammy®, Glena Ballarda. Ballard skomponował utwory do serialu i stworzył zespół klubu The Eddy, w którego skład wchodzą prawdziwi muzycy – Randy Kerber, Ludovic Louis, Lada Obradovic, Jowee Omicil i Damian Nueva Cortes. W serialu występują: André Holland, Joanna Kulig, Amandla Stenberg, Taham Rahim i Leïla Bekhti.

W tym porywającym dramacie muzycznym Elliot Udo, niegdyś słynny nowojorski artysta, prowadzi mały klub jazzowy „The Eddy” w wielokulturowej dzielnicy współczesnego Paryża. Za wszelką cenę próbuje nie dopuścić do zamknięcia lokalu, utrzymać w ryzach klubowy zespół i pogodzić się ze swoją przeszłością. Gdy odkrywa, że jego wspólnik jest zamieszany w szemrane interesy, sprawy zaczynają wymykać się spod kontroli. W tym miniserialu grają André Holland i Joanna Kulig. W pozostałych rolach wystąpili Amandla Stenberg, Leila Bekhti i Tahar Rahim.

Netflix seriale

Netflix seriale


The Eddy (2020) | serial, sezon 1

Opis Netflix: Damien Chazelle, reżyser musicalu „La La Land”, prezentuje muzyczny serial dramatyczny o trapionym problemami klubie jazzowym w sercu wielokulturowego Paryża.

W rolach głównych: André Holland, Joanna Kulig, Amandla Stenberg
Twórcy: Jack Thorne

Gatunki: Francuskie programy i seriale, Dramaty telewizyjne, Filmy muzyczne i musicale
Kategorie: Osobisty, Wzruszający

#zostanwdomu


Polecamy również

Someone has to die – nowy miniserial twórcy serialu „Dom kwiatów” trafi na Netflix

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – film animowany „Mała stopa”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner