Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (21.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-Shadowhunters The Mortal Instruments-s3-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 3. sezon serialu:

Shadowhunters / Shadowhunters: The Mortal Instruments (2016) – serial, sezon 1-3 – 13+ – 6,93/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.5/10

Gdy zwykła nastolatka Clary Fray odkrywa, że należy do rodu polujących na demony ludzi, w których żyłach płynie anielska krew, jej świat wywraca się do góry nogami.

W rolach głównych: Katherine McNamara, Dominic Sherwood, Alberto Rosende
Gatunki: Seriale i programy, Programy i seriale dla nastolatków, Horrory telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórca: Ed Decter

Clary i Jace wciąż skrywają swe mroczne tajemnice, a Nocni Łowcy muszą poradzić sobie z nowym zagrożeniem w postaci potężnego demona budującego armię popleczników.

Sezon 1: Gdy Clary Fray kończy 18 lat, dowiaduje się, że jest pół człowiekiem, pół aniołem i zostaje wciągnięta do świata wróżek, czarnoksiężników i mitycznych istot.

Sezon 2: Pomimo bolesnej zdrady Clary wyrusza wraz z Nocnymi Łowcami na wojnę przeciwko nowej armii Valentine’a. Ich starcie ostatecznie zadecyduje o losie Świata Cieni.

Sezon 3: Nocni Łowcy zmagają się ze zmianami w swoich prywatnych życiach, a tymczasem demon Lilith wyrusza na misję wskrzeszenia Jonathana.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty został dziś usunięty serial:

netflix-Never Die-s1-bg-1
Never Die (2015) – serial, sezon 1 – 13+ – 6/10 –  polskie napisy

Nieśmiertelna o wyglądzie 20-letniej piękności odnajduje miłość w młodym śmiertelniku. Związek kwitnie, ale czas nie jest po ich stronie.

W rolach głównych: Eun Sung Ji, Ji-hyun Nam
Gatunki: Seriale i programy, Azjatyckie seriale i programy, Seriale romantyczne, Seriale science fiction i fantasy, Seriale komediowe


Czytaj również:

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018 – lista nieoficjalna

Premiera 6. sezonu serialu „Grimm” (2011) w ofercie Netflix Polska


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner