Premiera 6. sezonu serialu “Grimm” (2011) w ofercie Netflix Polska

Facebooktwitter

netflix-Grimm-s6-bg-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. i naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 6. sezon serialu:

Grimm (2011) – serial, sezon 1-6 – 13+ – 8,48/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 7.8/10

Detektyw Nick Burkhardt dowiaduje się, że jest ostatnim z rodu Grimmów: obrońców ludzkości przed potworami, które przechodzą ze świata baśni do rzeczywistości.

W rolach głównych: David Giuntoli, Russell Hornsby, Elizabeth Tulloch
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy
Twórcy: Stephen Carpenter, David Greenwalt, Jim Kouf

Sezon 1: Detektyw Nick Burkhardt jest świadkiem niewyjaśnionych zdarzeń. Wkrótce dowiaduje się, że należy do rodu Grimmów, których zadaniem jest chronić ludzkość przed złem.

Sezon 2: Detektyw Nick Burkhardt jest świadkiem niewyjaśnionych zdarzeń. Wkrótce dowiaduje się, że należy do rodu Grimmów, których zadaniem jest chronić ludzkość przed złem.

Sezon 3: Nick musi jednocześnie stawić czoła kolejnym Wesenom i rodzinie królewskiej nie z tego świata, która chce przejąć kontrolę nad jego mocami.

Sezon 4: Pozbawiony swoich mocy Nick wraca do dawnego życia, jednak w obliczu nowych zagrożeń postanawia skorzystać z ryzykownego zaklęcia.

Sezon 5: Nick przygotowuje się na kolejne starcia z wrogimi stworami, jednocześnie starając się pojąć tragiczne wydarzenia, w których przyszło mu wziąć udział.

Sezon 6: Nick i jego sprzymierzeńcy stają do walki, gdy bezlitośni Wesenowie atakują z nową siłą, aby przejąć władzę w Portland.


Czytaj również:

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018 – lista nieoficjalna

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (20.03.2018)


 

 

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Premiera 6. sezonu serialu “Grimm” (2011) w ofercie Netflix Polska

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner