Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie (20.03.2018)

Facebooktwitter

netflix-Black Lightning-bg2-1
Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na marzec 2018r. dziś swoją premierę w ofercie ma nowy, 8 odcinek 1. sezonu serialu:

Black Lightning (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – można pobrać – polskie napisy i lektor
IMDb: 6.7/10

Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.

W rolach głównych: Cress Williams, James Remar, Marvin ‚Krondon’ Jones III
Gatunki: Seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale o superbohaterach i bohaterach komiksów, Dramaty telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy, Dramaty społeczne

Cress Williams („Prison Break”) gra pierwszego afroamerykańskiego superbohatera DC, który doczekał się własnego serialu.

Porzucił życie superbohatera, aby zająć się rodziną. Jednak gdy jego miastu zaczyna grozić niebezpieczeństwo, zamaskowany bohater, znany jako Black Lightning, powraca.

S1O8 – 8. Księga Objawienia – 42 min
netflix-Black-Lightning-S1E8

Ignorując błagania Gambiego, Jefferson i Anissa postanawiają oczyścić dobre imię Black Lightninga. I Lynn, i Jennifer dokonują zaskakującego odkrycia.


Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią z oferty Netflix Polska został wczoraj usunięty serial:

netflix-The Undertaker-bg-1
The Undertaker (2015) – serial, sezon 1-4 – 16+ – 6/10 – można pobrać – polskie napisy i lektor

Były detektyw przejmuje dom pogrzebowy po swoim ojcu. Bliski kontakt ze śmiercią wzbudza u niego chęć powrotu do pracy śledczego.

W rolach głównych: Mike Müller, Barbara Maurer, Reto Stalder
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne

Sezon 1: Zhańbiony były detektyw — obecnie szef domu pogrzebowego — działa na własną rękę, by pomóc policjantce (swojej byłej dziewczynie) w rozwikłaniu zagadkowych spraw.

Sezon 2: Luc porzucił pracę śledczego i zajął się pracą w domu pogrzebowym. Teraz chce jednak pomóc Annie-Marii w rozwiązaniu zagadkowych spraw, licząc na to, że ją odzyska.

Sezon 3: W sezonie 3 związek Luka i Anny-Marii rozkwita. Para jest zaangażowana w sprawę próby zabójstwa swojego przyjaciela, doktora Semmelweisa.

Sezon 4: Na wolności przebywa seryjny zabójca. Luc obawia się o życie Anny-Marii, dlatego jedzie do jej rodzinnej miejscowości. Fabio jest zajęty sprawami firmy.


Czytaj również:

Planowane premiery w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2018 – lista nieoficjalna

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (20.03.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner