🎁🌲❄ Grudniowe premiery na Netflix ❄🌲🎁

Facebooktwitter
[Średnia ocena: 4.5]

Otrzymaliśmy od Netflix Polska informacje dotyczące premier filmowych i serialowych w ofercie na miesiąc grudzień 2020. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

W grudniu na Netflix zdecydowanie nie powieje chłodem! Miesiąc zaczynamy w słonecznym Hollywood lat 30. poznając film MANK – wyreżyserowaną przez Davida Finchera opowieść o legendarnym współtwórcy „Obywatela Kane’a” z gwiazdorską obsadą (m.in. Gary Oldman i Amanda Sayfried).

Już kilka dni później zobaczymy jak ekscentryczna ekipa z Broadwayu pod wodzą Meryl Streep i Jamesa Cordena zorganizuje musicalowy Bal marzeń dla licealistki z Indiany. Święta umili nam Niebo o północy – epickie widowisko filmowe w reżyserii George’a Clooneya (także w roli głównej!) na podstawie głośnej powieści „Dzień dobry, północ”.

Netflix

Pod choinką znajdziemy także serial Bridgertonowie, czyli kostiumową opowieść studia Shondaland o miłosnych perypetiach pewnego rodzeństwa z londyńskich wyższych sfer okresu regencji.

W grudniu na Netflix zadebiutują też doskonałe polskie produkcje: nagrodzona Orłami i Złotymi Lwami Cicha noc Piotra Domalewskiego, filmy Polot i Tarapaty 2 oraz nowość Wszyscy moi przyjaciele nie żyją, w której zobaczymy m.in. Julię Wieniawę i Nikodema Rozbickiego. Rok 2020 zamknie wystrzałowy finał: Chilling Adventures of Sabrina.

Netflix

Netflix

 

Zapowiedzi nowości w ofercie Netflix Polska na grudzień 2020


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

* Proszę wpisać znaki z obrazka [wielkość ma znaczenie]

Loading Disqus Comments ...
Loading Facebook Comments ...