Netflixowe premiery – podpowiadamy jak sprawdzić datę premiery filmów i seriali

Facebooktwitter

Netflix

Wiedźmin, Dom z papieru, The Crown… to tylko niektóre seriale Netflix, których wyczekiwaliśmy z zapartym tchem.

Ostatnie tygodnie przyniosły wiele emocjonujących nowości – w tym aktualny hit Gambit królowej, który sprawił, że całą Polskę – i świat! – ogarnęła szachowa gorączka. To akurat miniserial, więc próżno szukać informacji o jego kolejnym sezonie. Ale jeśli chodzi o inne hity Netflix – warto spróbować!

 

Spytaj o drogę Social Media

Po pierwsze: Social Media! Tak, to najlepsze źródło wiedzy o nowościach Netflix. Na profilach IG czy FB serwisu znajdziesz nie tylko informacje na temat premier i zapowiedzi, ale też masę newsów i ciekawostek na temat produkcji i samego serwisu. Treści jest tam sporo, więc jeśli nie starcza ci cierpliwości i musisz wiedzieć już teraz, zaraz, zawsze możesz… zapytać! Jeśli data premiery została już publicznie podana do wiadomości, na pewno uzyskasz od administratora odpowiedź w komentarzu lub w wiadomości na Messengerze.

 

Netflix prawdę ci powie

Portale społecznościowe to nie twoje królestwo? Nie ma problemu, sposobów na znalezienie odpowiedzi jest wiele! Daty premier nadchodzących premier filmów i seriali można znaleźć bezpośrednio w serwisie. Jak to zrobić? Wystarczy wyszukać interesujący nas tytuł, a następnie rozwinąć strzałkę “Więcej informacji”. Pod spodem znajdziesz datę, o którą ci chodziło, a także informacje odnośnie planów na kolejny sezon – jeśli są dostępne.

Netflix

 

Pamięć dobra, ale krótka? Jest nadzieja!

Już się dowiedziałeś, kiedy jest premiera twojego ulubionego tytułu… Ale jesteś zapominalski, roztargniony, a czasami wręcz nie wiesz, jak się nazywasz? Do tego koledzy nie kwapią się, by udawać twoją sekretarkę i przypominać, że to już TEN dzień? Na ratunek przychodzi opcja “Przypomnij mi”, którą znajdziesz pod tytułem wybranej produkcji. Wciśnij ikonkę, przypominającą niepozorny dzwoneczek, a dostaniesz gwarancję, że w dniu premiery dostaniesz powiadomienie: tytuł jest już dostępny!

Netflix

 

Dociekliwy jak detektyw

A może po prostu chcesz być ekspertem w dziedzinie nowości Netflix? Zależy ci, by być na bieżąco z wszelkimi nowościami? Z pomocą spieszy zakładka “Nowe i popularne”, w której prezentowane są nowo dodane i zapowiadane tytuły. Zobaczą ją ci, którzy korzystają z serwisu na laptopie lub TV. Jeżeli zaś preferujesz mobilne rozwiązania, wejdź do appki Netflix na telefonie lub tablecie i wciśnij przycisk “Wkrótce”. Zaraz odkryjesz, czego możemy się spodziewać na Netflix w nadchodzących tygodniach. Warto sprawdzać także powiadomienia, ukryte pod ikoną dzwoneczka w prawym górnym rogu ekranu (w wersji webowej).

Netflix

Na co czekamy?

 

Film oryginalny
NIEBO O PÓŁNOCY

W tej postapokaliptycznej opowieści Augustine (George Clooney), naukowiec pracujący samotnie w Arktyce, stara się powstrzymać ekipę astronautów przed powrotem na Ziemię, na której doszło do tajemniczej katastrofy.

Premiera już 23 grudnia na Netflix!

 

Film oryginalny
MANK

Oglądamy Hollywood lat 30. oczami zgryźliwego i uzależnionego od alkoholu scenarzysty, Hermana J. Mankiewicza, który próbuje dokończyć pracę nad „Obywatelem Kane’em”.

Premiera już 4 grudnia na Netflix!

 

Serial oryginalny
BRIDGERTONOWIE

Serial inspirowany bestsellerowymi powieściami o miłosnych i życiowych perypetiach rodzeństwa z rodziny Bridgertonów należącej do londyńskiej śmietanki okresu regencji.

Premiera już 25 grudnia na Netflix!

 

Dokument oryginalny
OBCE ŚWIATY

Stosując ziemskie prawa do całej galaktyki, ten serial łączy fakty naukowe z fikcją, aby pokazać, jak może wyglądać życie obcych na innych planetach.

Premiera już 1 grudnia na Netflix!

 

Serial oryginalny
BOGDAN BONER: EGZORCYSTA

Bogdan Boner, ostro pijący egzorcysta-samouk, powraca! Zrobił się jeszcze bardziej pomysłowy, wulgarny i zabójczy, więc demony mają się czego obawiać.

Premiera już 3 grudnia na Netflix!

 

Serial oryginalny
SELENA

Selena, dorastająca piosenkarka o meksykańsko-amerykańskich korzeniach, zdaje sobie sprawę, że musi być gotowa na wiele wyrzeczeń w imię miłości i muzyki.

Premiera już 4 grudnia na Netflix!

 

Serial oryginalny
ALICE IN BORDERLAND

Miłośnik gier komputerowych trafia do dziwnej wersji Tokio. Aby w niej przeżyć, on i reszta nieszczęśników muszą brać udział w niebezpiecznej grze.

Premiera już 10 grudnia na Netflix!

 

Film oryginalny
BAL

Grupa broadwayowskich gwiazd wstrząsa społecznością miasteczka w Indianie, gdy zjawia się tam, by wesprzeć nastolatkę, która chce iść na bal maturalny z dziewczyną.

Premiera już 11 grudnia

 

Dokument oryginalny
NASZ GŁOS NA BROADWAYU

Uczniowie z całych Stanów Zjednoczonych startują w przesłuchaniach do konkursu monologów im. Augusta Wilsona. Punktem kulminacyjnym jest emocjonujący finał na Broadwayu.

Premiera już 11 grudnia na Netflix!

 

Dokument oryginalny
ANITTA: DZIEWCZYNA Z HONORIO

Kameralny dokument, w którym brazylijska królowa pop, Anitta, opowiada o sławie, rodzinie i ciężkiej pracy, a my poznajemy prawdziwą twarz tej autorki licznych hitów.

Premiera już 16 grudnia na Netflix!

 

Film oryginalny
WSZYSCY MOI PRZYJACIELE NIE ŻYJĄ

Impreza sylwestrowa grupy młodych ludzi szybko przeradza się w wielki dramat, podczas którego kończą się nadzieje na miłość, a tajemnice wychodzą na jaw.

Premiera już 28 grudnia na Netflix!

 

Serial oryginalny
TRANSFORMERS: WOJNA O CYBERTRON: WSCHÓD ZIEMI – Rozdział 2

Podczas poszukiwań odpowiedzi w odmętach kosmosu Optimus Prime i Autoboty spotykają swoich twórców, którzy okazują się większym zagrożeniem niż Decepticony.

Premiera już 30 grudnia na Netflix!

 

Serial oryginalny
CHILLING ADVENTURES OF SABRINA – Część 4

Gdy czarownice toczą swoją wojnę, Nick stara się powrócić na krętą ścieżkę prowadzącą do serca Sabriny.

Premiera już 31 grudnia na Netflix!

 


Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


 

Polecamy również

🎁🌲❄ Grudniowe premiery na Netflix ❄🌲🎁

Agent 007 James Bond w HBO i HBO GO

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner