Netflix: Laurence O’Fuarain zagra Fjalla w serialu “The Witcher: Blood Origin”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix ogłosił, że Laurence O’Fuarain wcieli się w postać Fjalla w serialu The Witcher: Blood Origin.

Serial The Witcher: Blood Origin przedstawia dawno zapomnianą historię osadzoną w świecie elfów, która wydarzyła się 1200 lat przed akcją przedstawioną w serialu Wiedźmin. Opowie o pochodzeniu i losach pierwszego Wiedźmina oraz o wydarzeniach, które doprowadziły do “Koniunkcji Sfer”, kiedy to światy potworów, ludzi i elfów połączyły się.

The Witcher: Blood Origin będzie sześcioodcinkowym limitowanym prequelem do wydarzeń z Wiedźmina, serialowego hitu Netflix.

Opis postaci Fjall
Urodzony w klanie wojowników, którzy przysięgli chronić Króla, Fjall nosi w sobie zadrę. Stracił ukochaną osobę, która zginęła w walce próbując go ocalić. To wydarzenie nie pozwala mu się zatrzymać ani pogodzić z samym sobą i otaczającym go światem. W swoim dążeniu do odkupienia, Fjall będzie walczył u boku najbardziej nieoczekiwanych sojuszników i wkroczy na drogę zemsty prowadzącą przez kontynent pogrążony w chaosie.

Dotychczas ogłoszona obsada

Jodie Turner-Smith wcieli się w postać Éile – elitarnej wojowniczki obdarzonej głosem bogini, która opuściła swój klan i pozycję strażniczki królowej, aby podążać za głosem serca i wieść życie jako wędrowna śpiewaczka. Jednak gdy na Kontynencie przychodzi dzień ostatecznego rozrachunku, ponownie chwyta za miecz w poszukiwaniu zemsty i odkupienia.

Producentami wykonawczymi serialu będą Lauren Schmidt Hissrich i Declan de Barra, który pełnić będzie też funkcję showrunnera.

Andrzej Sapkowski zostanie konsultantem kreatywnym serialu, a Jason Brown i Sean Daniel z Hivemind oraz Tomek Bagiński i Jarek Sawko z Platige Films będą producentami wykonawczymi.

Bio Laurence O’Fuarain

Laurence O’Fuarain pochodzi z Dublina. Kształcił się w The Factory (obecnie Bow Street) i ukończył studia w 2015 roku. Zagrał w takich serialach jak Wikingowie (History Channel), Gra o tron (HBO), Kraina bezprawia (AMC), Rebellion (RTÉ), Red Rock (Virgin Media) i Can’t Cope, Won’t Cope (RTÉ).

W swoim dorobku filmowym ma takie produkcje jak Black 47 (reż. Lance Daly), Tajny dziennik (reż. Jim Sheridan) oraz Of Gods and Warriors (reż. David L.G. Hughes).  Laurence zagrał główną rolę w Void (reż. Ger Duffy), mrocznym, psychologicznym filmie krótkometrażowym.

Netflix seriale

Laurence jest reprezentowany przez Lorraine Brennan Management (IRE), United Agents (UK) oraz Luber Roklin Management (USA).


Informacje o serwisie Netflix
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 204 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera – film dostępny w ofercie HBO GO także w wersji czarno-białej

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i plakat nowego polskiego serialu „Sexify”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner