Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i plakat nowego polskiego serialu “Sexify”

Facebooktwitter

Netflix seriale

Netflix udostępnił oficjalny zwiastun i plakat nowego polskiego serialu Sexify,

Sexify to ośmioodcinkowa komedia obyczajowa w reżyserii Kaliny Alabrudzińskiej i Piotra Domalewskiego. Opowiada historię ambitnej studentki informatyki – Natalii (Aleksandra Skraba), która marzy o tym, żeby wygrać prestiżowy konkurs. Jej kluczem do sukcesu ma być innowacyjna aplikacja, która pozwoli zaspokoić ciekawość i seksualne potrzeby jej rówieśników. Problem w tym, że sama wie dużo o programowaniu, ale bardzo mało o seksie. Postanawia więc połączyć siły ze swoją najlepszą przyjaciółką Pauliną (Maria Sobocińska) i koleżanką z akademika – Moniką (Sandra Drzymalska). Aby wynaleźć algorytm na kobiecy orgazm, dziewczyny zaczynają odkrywać tajemniczy i zawiły świat seksu, przy okazji dowiadując się coraz więcej o sobie samych. Sexify to zabawna i prowokująca opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn – dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności.

Netflix seriale

O serialu Sexify

Liczba odcinków: 8 x ok. 40 min
Reżyseria: Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski
Scenariusz: Kalina Alabrudzińska, Piotr Domalewski
Producenci: Agata Gerc (Akson Studio) i Jan Kwieciński (Akson Studio)
Produkcja: Akson Studio
Obsada: Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska
Oraz m.in.: Małgorzata Foremniak (Joanna – mama Moniki), Cezary Pazura (Marek – Ojciec Moniki), Zbigniew Zamachowski (Dziekan), Bartosz Gelner (Konrad), Piotr Pacek (Mariusz), Wojciech Solarz (Doktor Krynicki), Kamil Wodka (Rafał), Jan Wieteska (Adam), Ewa Szykulska (Portierka), Sebastian Stankiewicz (Jabba), Magda Grąziowska (Lilith) i Edyta Torhan (Mama Natalii).

Serialu zadebiutuje w ofercie Netflix już 28 kwietnia 2021 roku.

Sexify | Oficjalny zwiastun


Informacje o Akson Studio:
Przez prawie 30 lat Akson Studio z sukcesem wyprodukowało blisko 100 filmów i seriali, pośród których znalazły się takie dzieła jak nominowany do Oscara Katyń (reż. Andrzej Wajda), zdobywca Srebrnego Niedźwiedzia na Berlinale Tatarak (reż. Andrzej Wajda), czy jedna z największych produkcji w historii polskiej kinematografii Miasto 44 (reż. Jan Komasa). Pośród ostatnich dokonań Akson Studio znalazły się filmy wybitnych młodych twórców jak wielokrotnie nagrodzony w Polsce i za granicą Atak paniki (reż. Paweł Maślona) czy Jak najdalej stąd (reż. Piotr Domalewski). Współpraca z Netflix zaowocowała takimi tytułami jak W lesie dziś nie zaśnie nikt (reż. Bartosz M. Kowalski) oraz Sexify (reż. Piotr Domalewski & Kalina Alabrudzińska).

Informacje o serwisie Netflix:
Netflix to jeden z największych na świecie rozrywkowych serwisów streamingowych, z którego korzysta 204 mln opłacających abonament użytkowników w ponad 190 krajach. Udostępnia on wiele gatunków filmów, seriali i programów w różnych językach. Netflix umożliwia użytkownikom oglądanie materiałów bez ograniczeń czasowych, o każdej porze, w dowolnym miejscu i przy użyciu niemal każdego urządzenia wyposażonego w ekran i połączonego z internetem. Rejestracja w serwisie pozwala na swobodne uruchamianie, zatrzymywanie i wznawianie odtwarzania — bez reklam i zobowiązań.


 

Polecamy również

Nierealne – nowy serial HBO zadebiutuje w ofercie HBO i HBO GO w kwietniu

Netflix zapowiada 9 nowych polskich produkcji

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner