Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (19.04.2019)

Facebooktwitter

netflix Someone Great
[ AKTUALIZACJE ] Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami, naszą nieoficjalną listą premier w ofercie Netflix Polska na kwiecień 2019 i planem wydawniczym Netflix Polska na kwiecień 2019r. swoją premierę w ofercie Netflix Polska mają dziś:

Someone Great / Ktoś wyjątkowy (2019)| film | 1g32m | UHD/4K |  polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Po niespodziewanym rozstaniu z chłopakiem dziennikarka muzyczna Jenny szykuje się na nowy początek — i niezapomnianą przygodę z przyjaciółkami.

W rolach głównych: Gina Rodriguez, Brittany Snow, DeWanda Wise
Obsada: Gina Rodriguez, Brittany Snow, DeWanda Wise, Lakeith Stanfield, RuPaul Charles, Peter Vack, Alex Moffat, Rosario Dawson, Rebecca Naomi Jones, Jaboukie Young-White, Michelle Buteau, Questlove
Gatunki: Komedie, Komedie romantyczne, Filmy romantyczne, Ulubione filmy romantyczne
Kategorie: Romantyczne

W tej komedii Gina Rodriguez („Jane the Virgin”) przeżywa rozstanie z chłopakiem i szaloną przygodę z przyjaciółkami.

 

Ktoś wyjątkowy (zwiastun)

Ambitna dziennikarka muzyczna Jenny (Gina Rodriguez) dostała wymarzoną pracę w prestiżowym magazynie i zamierza przeprowadzić się do San Francisco. A jej chłopak (Lakeith Stanfield)? Zamiast pojechać z ukochaną na Zachodnie Wybrzeże, postanawia zakończyć ich 9-letni związek. Chcąc ukoić zbolałe serce, Jenny zabiera swoje dwie najlepsze przyjaciółki, Erin (DeWanda Wise) i Blair (Brittany Snow), na ostatni szalony wypad na miasto w Nowym Jorku. „Ktoś wyjątkowy”, film autorki scenariuszy i reżyserki Jennifer Kaytin Robinson (stworzyła m.in. „Sweet/Vicious” dla MTV), to zabawna i wzruszająca opowieść o przyjaźni, miłości i wkraczaniu w dorosłość przyszłej trzydziestolatki.

A Fortunate Man / W czepku urodzony (2018)
film – 2g47m – polskie napisy i lektor

Utalentowany inżynier wkracza w świat kopenhaskiej elity, gdzie ma nadzieję zdobyć władzę i odnieść sukces. Jednak — jak wiadomo — duma kroczy przed upadkiem.

Brené Brown: The Call to Courage / Brené Brown: Odwagi! (2019)
film – 1g16m – polskie napisy

Brené Brown z humorem i empatią wyjaśnia, jak znaleźć odwagę w kulturze zdominowanej przez niedostatek, strach i niepewność.

UHD/4K.

Lunatics (2019)
serial – polskie napisy i lektor

Paradokumentalny serial pokazujący osobliwe — a czasem obsceniczne — życie sześciu ekscentrycznych odmieńców, którzy za nic mają normy społeczne.

Sezon 1.: 10 odcinków od 19.04.2019. UHD/4K.

Rilakkuma and Kaoru / Rilakkuma i Kaoru (2019)
serial dla dzieci i młodzieży – polskie napisy

Nudne życie Kaoru zmienia się całkowicie, kiedy do jej apartamentu wprowadza się Rilakkuma — leniwy pluszowy niedźwiadek, którego nie da się nie pokochać.

Sezon 1.: 13 odcinków od 19.04.2019. UHD,4K,HDR,Dolby Vision.


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...