Netflix Polska: Nightflyers – oficjalny zwiastun i pierwsze zdjęcia!

Facebooktwitter

Netflix Nightflyers S1
Netflix: Witamy na pokładzie statku Nightflyer. 
Uwaga! Wejście na własne ryzyko.

Netflix Polska zaprezentował dziś oficjalny zwiastun serialu Nightflyers oraz pierwsze zdjęcia.

O serialu Nightflyers
Nightflyers to historia ośmiorga niezależnych naukowców i człowieka o nadprzyrodzonych zdolnościach, którzy wyruszają na wyprawę na kraniec naszego Układu Słonecznego. Zgrana załoga kierowana przez kapitana – samotnika wsiada na pokład statku Nightflyer z nadzieją, że odnajdą obce formy życia. Kiedy jednak przychodzi im się zmierzyć z przerażającymi i okrutnymi zdarzeniami, zaczynają tracić do siebie zaufanie, a pomyślne zakończenie wyprawy okazuje się być trudniejsze niż ktokolwiek z nich przypuszczał.

Serial Nightflyers jest oparty na opowiadaniu George’a R.R. Martina – autora Gry o Tron. W Polsce książka ukazała się pod tytułem Wędrowcy. Za produkcję serialu odpowiada Universal Cable Productions we współpracy z Netflix. Funkcję producenta wykonawczego pełni także George R. R. Martin. Showrunnerem, producentem wykonawczym i autorem scenariusza do telewizyjnej adaptacji powieści jest Jeff Buhler. Producentami wykonawczymi są również Brian Nelson, Mike Cahill i Andrew McCarthy, a także Gene Klein, David Bartis i Doug Liman z Hypnotic; Alison Rosenzweig i Michael Gaeta z Gaeta Rosenzweig Films oraz Lloyd Ivan Miller i Alice P. Neuhauser z Lloyd Ivan Miller Productions.

Gretchen Mol (“Zakazane imperium”) wystąpi w serialu jako Dr. Agatha Matheson. U jej boku pojawią się: Eoin Macken (“The Night Shift”) jako Karl D’Branin, David Ajala (“Szybcy i Wściekli 6”) jako Roy Eris, Sam Strike (“EastEnders”) jako Thale, Maya Eshet (“Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”) jako Lommie, Angus Sampson (“Fargo”) jako Rowan, Jodie Turner-Smith (“Ostatni okręt”) jako Melantha Jhirl oraz Brían F. O’Byrne (“Za wszelką cenę”) jako Auggie.

Serial Nightflyers zadebiutuje na Netflix w 2019 r. Pierwszy sezon będzie się składał z 10 odcinków.


Nightflyers (2019) | serial, sezon 1 | 16+ | UHD/4K | można pobrać | polskie napisy i lektor

Serial oparty na opowiadaniu George’a R. R. Martina. Ośmiu naukowców i telepata wyruszają w trudną międzygwiezdną ekspedycję, aby nawiązać kontakt z obcą cywilizacją.

W rolach głównych: Miranda Raison, Gretchen Mol, Eoin Macken
Gatunki: Seriale i programy, Horrory telewizyjne, Thrillery telewizyjne, Seriale science fiction i fantasy, Amerykańskie seriale i programy

To nie wołanie o pomoc, a ostrzeżenie. Nie wsiadajcie na ten statek. Nie sprowadzajcie Nightflyera na Ziemię.


Czytaj również:

Planowane premiery filmów i seriali w ofercie Netflix Polska na sierpień 2018 – lista nieoficjalna

Premiery w ofercie Netflix Polska (19.07.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner