Netflix: Premiera filmu “Mitchellowie kontra maszyny” już w kwietniu – mamy zwiastun i zdjęcia

Facebooktwitter

Netflix filmy

Netflix zaprezentował dziś oficjalny zwiastun filmu animowanego Mitchellowie kontra maszyny, który zadebiutuje w ofercie już w kwietniu 2021r.

Mitchellowie kontra maszyny to nowa produkcja twórców oscarowego hitu „Spider-Man Uniwersum” i filmu „Lego: Przygoda”. Pełna akcji komedia animowana o zwykłej rodzinie, która staje przed niecodziennym wyzwaniem. Gdy na świecie dochodzi do buntu maszyn, to właśnie oni muszą… zapobiec apokalipsie. Historia zaczyna się, gdy kreatywna outsiderka Katie Mitchell dostaje się na wymarzone studia filmowe i chce jak najszybciej wywrać się z domu, by poznać swoich nowych przyjaciół. Te plany sabotuje jednak jej kochający naturę tata, który postanawia, że cała rodzina powinna wspólnie zawieźć Katie na uczelnię, by zacieśnić łączące ich więzi. Gdy wydaje się, że już nie może być gorzej, cała rodzina trafia w sam środek buntu robotów! Wszystkie urządzenia – od smartfonów przez inteligentne odkurzacze po złośliwe Furby – zostają zaangażowane, by wyłapać z planety wszystkich ludzi. Teraz to Mitchellowie, czyli tata Rick, mama Linda, córka Katie, jej dziwaczny młodszy brat Aaron, uroczy mopsik Monchi i dwa przyjazne, ale niezbyt lotne roboty, muszą uratować ludzkość.

Netflix filmy

Informacje o filmie

  • Reżyseria: Mike Rianda
  • Scenariusz: Mike Rianda, Jeff Rowe
  • Produkcja: Phil Lord, Christopher Miller, Kurt Albrecht
  • W oryginalnej wersji językowej głosów postaciom użyczyli: Abbi Jacobson, Danny McBride, Maya Rudolph, Mike Rianda, Eric Andre, Olivia Colman, Fred Armisen, Beck Bennett, Chrissy Teigen, John Legend, Charlyne Yi, Blake Griffin, Conan O’Brien, Doug the Pug, Sasheer Zamata, Elle Mills, Alex Hirsch i Jay Pharoah

Netflix filmy

Film Mitchellowie kontra maszyny zadebiutuje w ofercie Netflix już 30 kwietnia 2021r.


Mitchellowie kontra maszyny | Oficjalny zwiastun


 

Polecamy również

Kwiecień 2021 w HBO GO – nowe filmy i seriale – lista premier

Sky Rojo – Netflix ogłosił datę premiery drugiego sezonu serialu

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner