HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 13 marca

Facebooktwitter

Zgodnie z planem wydawniczym HBO GO Polska na marzec 2020r. swoją premierę w ofercie mają dziś dwa nowe filmy.

Dzisiejsze nowości

Darlin’ (2019) | film, horror | 97m | 18+ | polskie napisy i lektor

Brudna i zdziczała nastolatka Darlin (Lauryn Canny) trafia do katolickiego szpitala, skąd szybko zostaje przeniesiona do domu opieki prowadzonego przez biskupa i siostry zakonne. Ma tam zostać oswojona i wychowana na „dobrą dziewczynę”. Darlin ma jednak mroczną tajemnicę. Wzbudzająca przerażenie i niezwykle agresywna kobieta, która ją wychowała nie zawaha się przed niczym, żeby odzyskać swoją podopieczną.Kontynuacja kultowego obrazu Lucky McKee pt. The Woman. Tym razem za kamerą staje debiutująca w roli reżyserki aktorka Pollyanna McIntosh (Test, Brud), która z powodzeniem wciela się również w jedną z głównych ról. W obsadzie znaleźli się Lauryn Canny (Po tysiąc razy dobranoc), Bryan Batt (serial Mad Men), Nora-Jane Noone (Brooklyn) oraz Cooper Andrews (serial The Walking Dead). Ten wciągający thriller przypadnie do gustu każdemu fanowi kina grozy.

Reżyseria: Pollyanna Mcintosh
Obsada: Pollyanna Mcintosh, Cooper Andrews, Nora-Jane Noone, Bryan Batt, Maddie Nichols, Eugenie Bondurant, Lauryn Canny
Kraj: USA


Piątek 13-go / FRIDAY THE 13TH (2009) | film, horror | 93m | 18+ | polskie napisy i lektor
IMDb: 5.5/10

Clay Miller (Jared Padalecki) jest zdesperowany i robi wszystko, aby odnaleźć swoją zaginioną siostrę Whitney (Amanda Righetti). W tym celu zapuszcza się na teren upiornych lasów, które otaczają jezioro Crystal. Tam natyka się na pozostałości starych, drewnianych domków kempingowych ukrytych pośród drzew. Wbrew radom policji i ostrzeżeniom mieszkańców, chłopak nie przerywa swoich poszukiwań. Z pomocą przychodzi mu Jenna (Danielle Panabaker), jedna z grupy studentów zamierzających spędzić weekend z dreszczykiem. Młodzi ludzie przeżywają chwile grozy, kiedy odkrywają, że wkroczyli na teren przerażającego i uzbrojonego w maczetę Jasona Voorheesa (Derek Mears). Remake klasycznego horroru pt. Piątek trzynastego. Odtwórcami głównych ról są Jared Padalecki (serial Nie z tego świata), Danielle Panabaker (Migawka z przyszłości), Amanda Righetti (Powrót do domu na Przeklętym Wzgórzu), Travis Van Winkle (Poznaj moich Spartan), Aaron Yoo (Zakładnik z Wall Street), a za kamerą stanął specjalizujący się w kinie grozy Marcus Nispel (Teksańska masakra piłą mechaniczną). Produkcja została wyróżniona statuetką Teen Choice.

Reżyseria: Marcus Nispel
Obsada: Travis Van Winkle, Aaron Yoo, Jared Padalecki, Danielle Panabaker, Amanda Righetti
Kraj: USA


Polecamy również

Amazon Prime Video Polska: Premiera nowego odcinka serialu „Star Trek: Picard”

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 10-12 marca

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner