Netflix Polska: Premiery i aktualizacje w ofercie – 13 marca

Facebooktwitter

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o 16 nowych filmów i seriali oraz o nowe sezony seriali Szkoła dla elity i Kingdom. Trzy filmy i dwa seriale zostały dziś usunięte z oferty,  a jeden serial zostanie z niej usunięty 12 kwietnia 2020r.

Dzisiejsze nowości

3. sezon Szkoła dla elity / Elite (2018) | serial, sezon 1-3 | UHD, 4K, HDR  | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Do ekskluzywnej prywatnej szkoły w Hiszpanii trafia troje pochodzących z klasy robotniczej nastolatków. Wskutek ich tarć z bogatszymi uczniami dochodzi do morderstwa.

W rolach głównych:Danna Paola, Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau
Twórcy: Carlos Montero, Darío Madrona

Jaime Lorente („Nano”), María Pedraza („Marina”) i Miguel Herrán („Christian”) grali także w serialu „Dom z papieru”.


Sezon 1.: 8 odcinków.

Sezon 2.: 8 odcinków od 06.09.2019 – Po śmierci uczennicy w szkole dochodzi do kolejnych dramatycznych wydarzeń: znika uczeń, pojawiają się nowi bohaterowie, a na jaw zaczynają wychodzić mroczne sekrety.

Sezon 3.: 8 odcinków od 13.03.2020 – Kolejna śmierć w klasie uruchamia nowe śledztwo. Uczniowie spoglądają w przyszłość, a jednocześnie mierzą się z konsekwencjami swoich działań z przeszłości.

Gatunki: Seriale i programy dla nastolatków, Seriale i programy hiszpańskie, Seriale sensacyjne, Thrillery telewizyjne, Dramaty telewizyjne, Programy i seriale kryminalne
Kategorie: Trzymające w napięciu

W Las Encinas rozpoczyna się nowy rok szkolny, a uczniowie ponad wszystko pragną powrotu do normalności. Niestety, niespodziewane wydarzenie zmusza ich do podjęcia decyzji, które na zawsze zmienią ich życie.


2. sezon Kingdom (2019) | serial, sezon 1 | UHD, 4K | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Następca tronu wyrusza na misję, która może być jedynym ratunkiem dla pustoszonego przez tajemniczą plagę i pogrążonego w zamęcie królestwa.

Twórcy: Kim Seong-hun („Tunel”) i Kim Eun-hee („Sygnał”). Obsada: Ju Ji-hun („Razem z bogami”) i Bae Doona („Stranger”).


W rolach głównych: Ju Ji-hoon, Ryu Seung-ryong, Bae Doona
Twórcy: Kim Eun-hee, Kim Seong-hun

Sezon 1.: 6 odcinków – Następca tronu wyrusza na misję, która może być jedynym ratunkiem dla pustoszonego przez tajemniczą plagę i pogrążonego w zamęcie królestwa.

Sezon 2.: 6 odcinków od 13.03.2020 – W obliczu epidemii nikt nie jest bezpieczny. Ale zarażeni to nie jedyne monstra, z którymi książę Chang musi się zmierzyć, aby ratować królestwo.

 

Gatunki: Dramaty koreańskie na podstawie internetowej kreskówki, Seriale i programy o tematyce politycznej, Filmy i seriale kostiumowe, Koreańskie seriale i programy, Seriale w konwencji thrillera, Dramaty telewizyjne, Seriale akcji i przygodowe

Kategorie: Brutalny, Emocjonujący

Niektórzy polegną. Inni powstaną. Przeleje się krew. Od krwawej walki pomiędzy światami żywych i martwych nikt nie ucieknie! Losy królestwa Joseon właśnie się ważą. Napięcie nie do zniesienia! Najbardziej wyczekiwany serial 2020 r.!

100 Humans / 100 ludzi (2020)
serial

Setka wytrzymałych osób o różnym pochodzeniu bierze udział w zabawnych eksperymentach dotyczących wieku, płci, szczęścia i innych aspektów ludzkiego życia.

All Mixed Up / Pomieszanie z poplątaniem (2018)
film – 1g36m

Chcąc poślubić swoją dziewczynę, pewien chłopak wyrusza w podróż, aby zdobyć błogosławieństwo ojca ukochanej, który zaginął przed laty.

BEASTARS (2019)
serial

W świecie, w którym różne zwierzęta muszą żyć obok siebie, w łagodnym wilku budzą się pragnienia drapieżcy, a w jego szkole dochodzi do morderstwa.

Bloodride (2020)
serial

Urokliwie makabryczna antologia horroru, której bohaterowie są jak pasażerowie upiornego autobusu ruszającego w mroczną podróż w nieznane.

Eighth Grade / Ósma klasa (2018)
film – 1g33m

Choć jest wyrzutkiem społecznym i obawia się nowego etapu życia w liceum, ósmoklasistka Kayla z uśmiechem na twarzy wkracza w ostatni tydzień nauki w gimnazjum.

Go Karts / Gokarty (2020)
film – 1g43m

Nieznający strachu nastolatek wkracza do świata gokartowych wyścigów. Pomagają mu dobrzy przyjaciele i gburowaty trener, który niegdyś sam się ścigał.

Lost Girls / Zaginione dziewczyny (2020)
film – 1g35m

Zdesperowana matka poszukuje zaginionej córki i walczy o ujawnienie prawdy — a przy okazji pomaga w odkryciu serii niewyjaśnionych morderstw. Historia oparta na faktach.

Kiedy córka Mari Gilbert (nominowana do Oscara Amy Ryan) znika, bezczynność policji skłania matkę do przeprowadzenia własnego śledztwa. Kobieta trafia do odizolowanej społeczności na Long Island, gdzie ostatnio widziano Shannan. Jej poszukiwania ujawniają kilkanaście przypadków zabójstw pracownic seksualnych.

Film ZAGINIONE DZIEWCZYNY w reżyserii nominowanej do Oscara Liz Garbus jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.

Miracle in Cell No. 7 / Cud w celi nr 7 (2019)
film – 2g12m

Niepełnosprawny intelektualnie mężczyzna, któremu odebrano córkę, trafia do więzienia i musi udowodnić, że został niesłusznie oskarżony o zabicie dziecka dowódcy.

Puzzle (2018)
film – 1g43m

Skryta żona i matka połyka bakcyla układania puzzli. Zatapiając się w nowej pasji, zaczyna inaczej postrzegać samą siebie i zaprzyjaźnia się z mistrzem tej rozrywki.

Siccin / Księga grzechów (2014)
film – 1g29m

Ogarnięta zakazanym pożądaniem zraniona kobieta wykorzystuje czarną magię, by pozbyć się żony swojego kuzyna. W ten sposób ściąga na rodzinę cierpienie.

Siccin 2 / Siccîn 2 (2015)
film – 1g33m

Pogrążona w żałobie matka dowiaduje się, że ciąży na niej demoniczna klątwa. Rozpoczyna śledztwo, by odnaleźć osobę, która się do tego przyczyniła.

Siccin 3: The Forbidden Love / Księga grzechów 3: Zakazana miłość (2016)
film – 1g50m

Pogrążony w smutku ojciec otrzymuje enigmatyczne wskazówki, które mogą pomóc mu odkryć, dlaczego szwagier zerwał z nim kontakt po tragicznym wypadku.

Siccin 4 / Księga grzechów 4 (2017)
film – 1g32m

Ledwo wiążący koniec z końcem biznesmen zabiera rodzinę do domu swojej zobojętniałej matki, gdzie pogrzebane są nie tylko mroczne sekrety, ale również ciało jego ojca.

Siccin 5 (2018)
film – 1g31m

Zaniepokojona ciotka bierze pod lupę przeszłość rodziny, próbując połączyć zaginięcie swojego brata z demonicznym zachowaniem bratanicy.

Siccin 6 / Księga grzechów 6 (2019)
film – 1g34m

Po śmierci ojca w życiu Yaşara zaczynają piętrzyć się koszmarne problemy. Na domiar złego całej rodzinie przysparza kłopotów jego córka walcząca z mroczną przeszłością.

The Valhalla Murders (2020)
serial

Poturbowany przez życie detektyw z Oslo powraca na rodzinną Islandię, aby pomóc ambitnej policjantce schwytać seryjnego mordercę powiązanego z tajemniczym zdjęciem.

Filmy i seriale dziś usunięte

Ingrid Goes West / Ingrid wyrusza na zachód (2017)
film – 1g37m – polskie napisy i lektor

Po zwolnieniu z psychiatryka stalkerka Ingrid wyjeżdża do Los Angeles, aby zaprzyjaźnić się z gwiazdą Instagrama, ale jej plan przybiera mroczny obrót.

Kygo: Live at the Hollywood Bowl (2017)
film – 52m – polskie napisy

Zobacz Kygo — norweską gwiazdę muzyki elektronicznej — na scenie i za kulisami słynnego hollywoodzkiego amfiteatru. Artyście towarzyszą wyjątkowi goście specjalni.

Metallica: Some Kind of Monster (2014)
serial – 6/10 – polskie napisy

Klasyczny już film dokumentalny o kultowym zespole Metallica, wzbogacony o materiały przybliżające losy muzyków 10 lat później.

Refugee (2016)
film – 23m – 4,24/10 – polskie napisy

Ten dokument obrazuje kryzys imigracyjny w Europie, ukazując fizyczne i emocjonalne cierpienia rodziny arabskich uchodźców, rozdzielonej przez wojnę.

We Speak Dance (2018)
serial – polskie napisy

Profesjonalna tancerka Vandana Hart przemierza świat, by nauczyć się tradycyjnych i miejskich stylów tanecznych od miejscowych ekspertów.

Serial dostępny w ofercie tylko do 11 kwietnia 2020r

Crossing Lines / Przekraczając granice (2013)
serial – 8,08/10

Bohaterami serialu są funkcjonariusze Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) – elitarnej jednostki policji, tropiącej międzynarodowe przestępstwa na terenie Europy. Zadaniem stanowiącej odpowiednik FBI na starym kontynencie grupy jest doprowadzanie przed oblicze sprawiedliwości kryminalistów. [themoviedb.org]

Sezon 1.: 10 odcinków
Sezon 2.: 12 odcinków
Sezon 3.: 12 odcinków

W rolach głównych: William Fichtner, Donald Sutherland, Gabriella Pession
Twórcy: Edward Allen Bernero

Gatunki: Telewizyjne dramaty kryminalne, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe
Kategorie: Mroczny, Trzymający w napięciu

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/


Polecamy również

HBO GO Polska: Premiery filmowe w ofercie – 13 marca

Amazon Prime Video Polska: Premiera nowego odcinka serialu „Star Trek: Picard”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner