Netflix: Zwiastun serialu “Ciemny kryształ: Czas buntu”

Facebooktwitter


Netflix
opublikował dziś zwiastun serialu Ciemny kryształ: Czas buntu, który zadebiutuje w ofercie 30 sierpnia 2019r.

Niech zapłonie ogień rebelii! Deet, Rian i Brea wyruszają w epicką podróż, by odnaleźć nadzieję wśród mroku, ocalić świat Thra i odkryć swoje przeznaczenie. Nic już nie będzie tak jak dawniej.

„Ciemny kryształ: Czas buntu” to serial oryginalny Netflix stworzony przez Jim Henson Company i wizjonerskiego reżysera Louisa Leterriera. Premiera już 30 sierpnia.

O serialu
Ciemny kryształ: Czas buntu ponownie zabiera widzów na planetę Thra, gdzie trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażającą prawdę o mocy Skeksów i wyrusza w epicką podróż, aby rozpalić płomień rebelii i ocalić świat od zagłady.

Oparty na kultowym filmie Jima Hensona z 1983 r. serial Ciemny kryształ: Czas buntu opowiada zupełnie nową, epicką historię, która rozgrywa się na wiele lat przed wydarzeniami Ciemnego Kryształu. Produkcja Netflixa zrealizowana została z wykorzystaniem klasycznych technik lalkowych i nowatorskich efektów specjalnych. Planeta Thera powoli umiera. Leżący w jej sercu Kryształ Prawdy stanowiący źródło niewyobrażalnej mocy został skażony przez okrutnych Skeksów, a krainę zaczyna pustoszyć tajemnicza choroba. Gdy trójka Gelfingów odkrywa straszną prawdę o mocy Skeksów postanawiają oni wyruszyć w niebezpieczną podróż rozpalając po drodze płomień rebelii i stając do walki o losy planety.


„Chodzi o to, by oglądając serial, widz zapomniał, że ogląda kukiełki”. Fani na Comic-Con 2019 w San Diego mieli okazję zajrzeć za kulisy produkcji i podziwiać kunszt artystyczny włożony w realizację serialu na prezentacji reżysera Louisa Leterriera i producentki wykonawczej Lisy Henson.


Ciemny kryształ: Czas buntu / The Dark Crystal: Age of Resistance (2019) | serial, sezon 1, 10 odcinków | 13+ | UHD, 4K | polskie napisy i dubbing

Opis Netflix: Prequel klasycznego filmu fantasy, w którym trójka młodych Gelflingów, odkrywszy przerażający sekret, wznieca powstanie przeciw okrutnemu władcy.

Gatunki: Seriale familijne do wspólnego oglądania, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Programy i seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Fantazyjne

Film The Dark Crystal / Ciemny kryształ (1982) jest dostępny w ofercie Netflix Polska.


Czytaj również

Premiery w ofercie Netflix Polska – 13 sierpnia 2019

Netflix: Zapowiedź premiery 3. sezonu serialu „The Crown”

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner