Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 14 sierpnia 2019

Facebooktwitter


Zgodnie z planem wydawniczym Netflix Polska na sierpień 2019r. swoją premierę w ofercie miał wczoraj nowy serial.

Szczęśliwe więzienie / Happy Jail (2019) | serial, sezon 1, 5 odcinków | 13+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: Były skazaniec zaczyna rządzić filipińskim więzieniem znanym z viralowego filmu z tańcem do piosenki Michaela Jacksona. Ta kontrowersyjna decyzja jest mocno krytykowana.

Gatunki: Programy i seriale kryminalne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale dokumentalne, Dokumenty o tematyce kryminalnej, Dokumentalne, Dokumenty społeczno-kulturalne
Kategorie: Prowokacyjne, Mocne, Wzruszające, Emocjonujące


Wczoraj zadebiutował w ofercie Netflix Polska także finałowy odcinek 6. sezonu serialu:

netflix The 100 s5
The 100 (2014) | serial, sezon 1-6 | 16+ | 8,66/10 | można pobrać | polskie napisy i lektor
IMDb: 7.7/10

Opis Netflix: Nuklearna apokalipsa zniszczyła Ziemię. Sto lat później 100 mieszkańców stacji kosmicznej ma ustalić, czy planeta jest zdatna do życia.

W rolach głównych: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley
Twórca: Jason Rothenberg

Sezon 1: Prawie 100 lat po nuklearnej zagładzie planety surowce na stacji kosmicznej, którą zamieszkują ocaleni i ich dzieci, zaczynają się kończyć.

Sezon 2: Postapokaliptyczny dramat trwa, kiedy niektórzy z setki więźniów budzą się po próbie ucieczki i incydencie na Mount Weather.

Sezon 3: Po wojnie ocaleni starają się odzyskać równowagę, ale wyczerpanie emocjonalne, niejasna polityka i nowe zagrożenia doprowadzają ich na granice wytrzymałości.

Sezon 4: Setka więźniów ma znaleźć sposób, by powstrzymać promieniowanie reaktorów jądrowych na Ziemi prowadzące do zatrucia planety i niechybnej zagłady jej mieszkańców.

Sezon 5: W obliczu katastrofalnego kataklizmu Praimfaya nad światem wisi zagrożenie wojną o ostatni skrawek lądu na Ziemi, na którym można zamieszkać.

Sezon 6: Clarke i reszta ocalałych z Ziemi napotykają życie na dziwnej planecie. To dla nich nowy początek — oraz nowy zestaw kosmicznych przeszkód i zagrożeń.

S6O13 – 13. Krew Sanctum – 42 min – odcinek finałowy

Gabriel i reszta walczą z fanatykami pozostającymi w Sanctum. Clarke stara się powstrzymać ucieczkę Pierwszych na pokładzie Eligiusza IV.

 

Gatunki: Programy i seriale o tematyce politycznej, Seriale oparte na literaturze, Dramaty telewizyjne, Amerykańskie seriale i programy, Seriale akcji i przygodowe, Seriale science fiction i fantasy
Kategorie: Brutalne

Obsada: Eliza Taylor, Paige Turco, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Christopher Larkin, Henry Ian Cusick, Isaiah Washington, Lindsey Morgan, Devon Bostick, Richard Harmon, Ricky Whittle, Jarod Joseph, Chelsey Reist, Sachin Sahel, Adina Porter, Tasya Teles, Thomas McDonell


KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner