Netflix: Premiera zwiastunu stand-upu „Tom Papa: You’re Doing Great!”

Facebooktwitter


Netflix zaprezentował zwiastun stand-upu Tom Papa: You’re Doing Great!, który zadebiutuje w ofercie już 4 lutego 2020r.

W erze zdominowanej przez media, w której złe wieści rozprzestrzeniają się z szybkością błyskawicy, Tom Papa głosi wszem i wobec, że wszystko jest OK! „You’re Doing Great!” to tytuł jego debiutanckiego programu komediowego w serwisie Netflix. Życie nie jest doskonałe, nigdy nie było i nigdy nie będzie, ale Tom twierdzi, że to jest OK! Życie bywa trudne, Tom zdaje sobie z tego sprawę, i chce nam przypomnieć, żebyśmy dbali o siebie, celebrowali nasze osiągnięcia i doceniali piękno, jakie nas otacza. Wszyscy mamy w życiu wyzwania, takie jak rodzina, praca, zmiana klimatu, media społecznościowe i mieszkanie w New Jersey, ale jeśli uda nam się znaleźć kogoś, kto pokocha nas za to, jacy jesteśmy (nie musi to być człowiek, wystarczy złota rybka), Tom wierzy, że wszystko będzie OK.

Światowa premiera zarejestrowanego w Victoria Theater w New Jersey Performing Arts Center w Newark programu „Tom Papa: You’re Doing Great!” w serwisie Netflix już 4 lutego 2020 r.

O TOMIE PAPIE

Po ponad 20 latach na scenie Tom Papa jest jednym z najpopularniejszych komików stand-upowych w kraju. Występuje w filmach, telewizji, radio, podcastach oraz na żywo na scenie.  Jest regularnym gościem w podcaście „The Joe Rogan Experience” oraz programach telewizyjnych dla dorosłej widowni. 4 lutego na Netflix odbędzie się premiera czwartego godzinnego programu komediowego Toma pod tytułem „Tom Papa: You’re Doing Great!”.  Natomiast 12 maja w księgarniach pojawi się druga książka Toma zatytułowana „You’re Doing Great!: And Other Reasons To Stay Alive”, nakładem wydawnictwa St Martin’s Press.  Tom prowadzi też program radiowy Netflix „What A Joke With Papa And Fortune” na kanale Netflix na SiriusXM, od poniedziałku do czwartku od 10 do 12 czasu wschodniego. Oprócz tego prowadzi popularny podcast i program na SiriusXM pod tytułem „Come to Papa”.  Jest pisarzem i regularnie występuje w ogólnokrajowym programie radiowym „Live From Here”, którego słucha co tydzień 2,6 miliona fanów.

Tom wystąpił u boku Michaela Douglasa i Matta Damona w filmie HBOWielki Liberace”, zagrał z Mattem Damonem w filmie Stevena Soderbergha pt. „Intrygant”, a także w produkcji „Nawrót depresji gangstera” razem z Robertem DeNiro.

Na małym ekranie Tom prowadził swój własny program „Baked” stacji Food Network, zagrał u boku Clive’a Owena w serialu Stevena Soderbergha „The Knick” dla Cinemax, został osobiście wybrany przez Jerry’ego Seinfelda do poprowadzenia reality show „The Marriage Ref” na NBC, kilkukrotnie występował u boku Julii Louis-Dreyfus w serialu CBS „Nowe przygody starej Christine” oraz zagrał we własnym serialu „Come to Papa” produkcji NBC.

Tom Papa: You’re Doing Great! (2020) | film, stand-up | 1g0m | UHD, 4K | można pobrać | polskie napisy

Opis Netflix: Podczas występu w New Jersey Tom Papa mówi o postrzeganiu własnego ciała, mediach społecznościowych, zwierzętach domowych, Staten Island i „starych dobrych czasach”.

W rolach głównych: Tom Papa

Gatunki: Stand-upy, Komedie, Mroczne komedie

Obsada: Tom Papa


Polecamy również

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska – 25 stycznia 2020

Premiera filmu „Rosie” w ofercie HBO GO Polska

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner