Netflix Polska prezentuje oficjalny zwiastun serialu “The Mechanism / Dobrze naoliwiona maszyna” (2018)

Facebooktwitter

netflix-The Mechanism-bg-1Netflix Polska zaprezentował dziś oficjalny zwiastun serialu “The Mechanism / Dobrze naoliwiona maszyna” (2018), który zadebiutuje w ofercie 23 marca 2018r.

The Mechanism / Dobrze naoliwiona maszyna (2018) – serial, sezon 1 – 16+ – UHD/4K – polskie napisy i lektor

Ten serial fabularny jest inspirowany śledztwem w sprawie domniemanej korupcji w prywatnych i państwowych brazylijskich firmach budowlanych i paliwowych.

W rolach głównych: Selton Mello, Caroline Abras, Enrique Diaz
Gatunki: Seriale i programy, Seriale i programy kryminalne, Dramaty telewizyjne, Telewizyjne dramaty kryminalne, Thrillery telewizyjne
Twórcy: Elena Soares, José Padilha

Brazylijski policjant, Marco Ruffo, bada sprawę prania brudnych pieniędzy przez Roberta Ibrahima i wpada na trop największej afery korupcyjnej w historii kraju.



Poznaj niewielki zespół zawziętych śledczych, którzy za cel postawili sobie poznanie tajemnic funkcjonowania największego spisku korupcyjnego wszech czasów. Konsekwencje ich pogoni za prawdą poniosą wszyscy — w tym także oni sami. Twórcami serialu są José Padilha („Narcos”, „Elitarni” i „Elitarni – Ostatnie starcie”, „RoboCop”) oraz Elena Soarez („Filhos do Carnaval”, „Ja, ty, oni”, „Dom z piasku”).


Czytaj również:

Oferta Netflix Polska na luty 2018 – planowane premiery – lista

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska (25.01.2018)


 

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner