Netflix: Oficjalny zwiastun [HD] nowego filmu “Perfekcja”

Facebooktwitter

netflix The Perfection
Netflix
zaprezentował dziś oficjalny zwiastun filmu Perfekcja, który zadebiutuje w ofercie 24 maja 2019r.

Borykająca się z problemami osobistymi wirtuozka (Allison Williams) odnajduje wschodzącą gwiazdę ze swojej dawnej szkoły (Logan Browning). Spotkanie artystek ma szokujące konsekwencje. Zapowiada się emocjonalna jazda bez trzymanki. Film był tematem numer jeden podczas zeszłorocznego festiwalu Fantastic Fest. Pełen mrocznego humoru horror PERFEKCJA wyreżyserował Richard Shepard (KUMPLE NA ZABÓJ, DOM HEMINGWAY, „Dziewczyny”). Autorami scenariusza są Eric C. Charmelo, Nicole Snyder i Richard Shepard.

Strzeż się fałszywych nut. „Perfekcja” już od 24 maja 2019 r. — tylko na Netflix.

PERFEKCJA stała się tematem numer jeden podczas zeszłorocznego festiwalu Fantastic Fest. To prawdziwa uczta dla fanów eleganckich i trzymających w napięciu filmów grozy, które fundują widzowi emocjonalną jazdę bez trzymanki. Kiedy borykająca się z problemami osobistymi instrumentalistka Charlotte (Allison Williams) odnajduje Elizabeth (Logan Browning), wschodzącą gwiazdę ze swojej dawnej szkoły, obie artystki wkraczają na mroczną ścieżkę, co ma dla nich szokujące konsekwencje.

Film „PERFEKCJA” jest naszpikowany chwilami grozy i ostrym czarnym humorem. Jego reżyserem jest Richard Shepard („Kumple na zabój”, „Dom Hemingway”, „Dziewczyny”). Autorami scenariusza są Eric C. Charmelo, Nicole Snyder oraz Richard Shepard. Światowa premiera filmu w serwisie Netflix została zaplanowana na 24 maja 2019 roku.

Netflix The Perfection Poster EN


Perfekcja / The Perfection | film | 1g30m | 16+ | można pobrać | polskie napisy i lektor

Opis Netflix: W tym thrillerze o zawiłej fabule wirtuozka wiolonczeli po długiej przerwie w karierze odszukuje dawnych mentorów i odkrywa, że mają nową utalentowaną uczennicę.

W rolach głównych: Allison Williams, Logan Browning, Steven Weber
Obsada: Allison Williams, Logan Browning, Steven Weber, Alaina Huffman, Mark Kandborg, Graeme Duffy
Gatunki: Filmy o tematyce LGBTQ, Horrory, Thrillery, Thrillery psychologiczne
Kategorie: Trzymające w napięciu


Czytaj również:

Drugi sezon serialu HBO „Wielkie kłamstewka” zadebiutuje 10 czerwca 2019r. w ofercie HBO i HBO GO

Premiery i aktualizacje w ofercie Netflix Polska (15.04.2019)

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner