Netflix: Większy wybór i większa kontrola dla rodzin

Facebooktwitter

Netflix

Netflix: Każda rodzina jest wyjątkowa. Dlatego zapewniamy naszym użytkownikom dostęp do przeróżnych treści dla dzieci i całej rodziny z całego świata, w tym do nagradzanych filmów animowanych takich jak „Klaus”, seriali takich jak „Potężny mały Bheem”, czy też programów interaktywnych takich jak „Carmen Sandiego: Kraść albo nie kraść”.

Z tego samego powodu udostępniamy rodzicom narzędzia do kontroli rodzicielskiej, dzięki którym mogą decydować, co jest najlepsze dla ich rodziny. Wsłuchaliśmy się w głos naszych użytkowników i na podstawie otrzymanych opinii zaktualizowaliśmy i ulepszyliśmy ustawienia kontroli. Od teraz rodzice mogą:

●  Ustawić kod PIN dla poszczególnych profili, by zablokować dzieciom dostęp do nich.

Netflix

●  Skonfigurować profil Dzieci, korzystając z filtrów, dzięki którym dzieciaki nie będą miały dostępu do niewłaściwych dla ich wieku filmów, seriali i programów. Filtry te powstają na podstawie lokalnych standardów oceny treści, dlatego korzystanie z nich jest jeszcze bardziej intuicyjne.

Netflix

●  Usunąć z danego profilu konkretne tytuły. Po zastosowaniu takiego filtra zablokowane tytuły nie będą w ogóle widoczne w danym profilu.

Netflix

●  Łatwo wyświetlić ustawienia każdego profilu w ustawieniach konta w sekcji „Profile i kontrola rodzicielska”.

Netflix

●  Sprawdzić, co dzieci oglądały w ramach utworzonego dla nich profilu.

●  Wyłączyć automatyczne odtwarzanie w profilu Dzieci.

Teraz każdy użytkownik może dodać do swojego profilu nowe, udoskonalone ustawienia kontroli na stronie ustawień konta na urządzeniu mobilnym lub laptopie.

Możliwości wyboru i kontroli są ważne dla naszych użytkowników, a w szczególności tych, którzy są rodzicami. Mamy nadzieję, że dodatkowe możliwości kontroli ułatwią rodzicom podejmowanie właściwych decyzji dotyczących rozrywki dla swojej rodziny.

Źródło: materiały prasowe firmy Netflix, Inc.

 


Polecamy również

Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie – film Patryka Vegi “Bad Boy”

Ucieczka – nowy serial komediowy HBO autorstwa Vicky Jones zadebiutuje w HBO i HBO GO już 13 kwietnia

KOMENTARZE:

Jeden komentarz do “Netflix: Większy wybór i większa kontrola dla rodzin

  • 08.04.2020 o 15:25
    Bezpośredni odnośnik

    Fajnie… ustaw PIN ale nikt nie pomyślał, że można wpisywać kod PIN wielokrotnie. Mój 15 latek napisał prosty programik który wpisuje sam PIN. W godzinę zawsze go znajdzie i co teraz??? :))

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner