Netflix Polska: Aktualizacje w ofercie – film Patryka Vegi “Bad Boy”

Facebooktwitter

Netflix filmy

Oferta Netflix Polska powiększyła się dziś o film Patryka Vegi Bad Boy. Z oferty został dziś usunięty jeden film, a 5 filmów zostało przeznaczonych do usunięcia w dniu 15 kwietnia 2020r.

Dzisiejsza nowość

Bad Boy (2020) | film | 1g49m | 16+ | polska produkcja

Opis Netflix: Właściciel klubu piłkarskiego nie cofa się przed niczym, by zbudować drużynę mistrzów. Na szokujące skutki jego działań nie trzeba długo czekać. Film oparty na faktach.

W rolach głównych: Antoni Królikowski, Maciej Stuhr, Katarzyna Zawadzka

Gatunki: Filmy kryminalne, Dramaty kryminalne, Dramaty, Dramaty sportowe, Filmy polskie, Dramaty polskie, Filmy o sporcie
Kategorie: Brutalny, Mocny

BAD BOY – zwiastun


Film dziś usunięty

El fin de ETA / Koniec ETA (2017)
film – 1g46m – polskie napisy

Dokument ten opowiada o 10-letnim procesie, który doprowadził do zakończenia działalności ETA, Baskijskiej grupy separatystycznej, która działała przez ponad 50 lat.

Filmy dostępne tylko do 14 kwietnia

Sundown (2016)
film – 1g43m – 4,86/10 – polskie napisy

Logan i Blake jadą do Meksyku na przerwę wiosenną. Gdy miejscowa dziewczyna kradnie drogi zegarek ojca Logana, wycieczka nastolatków zamienia się w szaleńczą misję.

Band of Robbers (2015)
film – 1g35m – 6,3/10 – polskie napisy

Jako współcześni, nowocześni mężczyźni, Tomek Sawyer i Huck Finn usiłują odnaleźć zakopany skarb, którego poszukują od dzieciństwa.

Prescription Thugs (2015)
film – 1g26m – 6,15/10 – polskie napisy i lektor

Reżyser dokumentu korzysta z doświadczeń własnej rodziny, analizując etyczne aspekty działalności przemysłu farmaceutycznego i amerykańskiej Agencji Żywności i Leków.

The Mortal Instruments: City of Bones / Dary Anioła: Miasto kości (2013)
film – 2g10m – można pobrać – 7,66/10

Obdarzona nadprzyrodzonymi mocami nastolatka zbiera grupę młodych półaniołów, którzy mają pomóc wyrwać jej matkę z rąk pewnej groźnej, tajemniczej postaci.

The Prestige / Prestiż (2006)
film – 2g10m – 7,78/10 – polskie napisy i lektor

Pragnący zdemaskować się nawzajem skłóceni iluzjoniści podejmują się coraz bardziej ryzykownych – a nawet śmiertelnie niebezpiecznych – wyczynów.

Wszystkie filmy i seriale przeznaczone do usunięcia z oferty Netflix Polska oraz usunięte jak i premiery można na bieżąco śledzić w naszej wyszukiwarce na stronie https://www.nflix.pl/netflix-polska-lista-filmow-seriali/

#zostanwdomu


Polecamy również

Ucieczka – nowy serial komediowy HBO autorstwa Vicky Jones zadebiutuje w HBO i HBO GO już 13 kwietnia

Aktualizacje w ofercie Netflix Polska – film Sol Levante

KOMENTARZE:

Dodaj komentarz

Loading Disqus Comments ...
banner